Anasayfa Tanıtım Ücretsiz Apk Nasıl İndirilir?

Ücretsiz Apk Nasıl İndirilir?

2 Dakikada Okunur
2
0
200
android

Bir akıllı telefon sahibiyseniz sizlerde mutlaka sürekli yeni uygulamalar indiriyor ve nasıl olduklarını deniyorsunuz. Evet istatistikler gösteriyor ki; Bir mobil kullanıcısı her indirdiği uygulamayı maalesef kullanmıyor, bir çoğunu ilk deneyimden sonra beğenmediği için siliyor.

Bu kullanıcı için hem zaman kaybına neden oluyor hemde uygulamadan beklediğini bulamadığı için hüzünle sonuçlanıyor. Eğer uygulamayı indirmeden önce onun hakkında tüm bilgilere sahip olsaydık, boş yere indirir miydik? Bu sorunun cevabını “Hayır” olarak düşünüyoruz ve sizlere bu problemi hayatınızdan çıkarmanız, sizin için en doğru uygulamalara ulaşabilmeniz adına muhteşem bir site tavsiye ediyoruz

APK Dayı’daki uygulamalar tam size göre!

Apk Dayı size uygulamaları samimi bir dille anlatıyor ve uygulama hakkında sahip olmanız gereken her bilgiyi fazlasıyla sunuyor. Bunlarla beraber uygulamanın ekran görüntülerini ve oynanış videolarına da göz atabiliyorsunuz. Yabancı geliştiricilerin çıkardığı oyunlar hakkında bilgi edinebileceğiniz bir yer olmadığını düşünüyorsanız artık yanılıyorsunuz çünkü http://www.apkdayi.com adresine girerek bir uygulamayı indirmeden de tanıyabileceksiniz.

ApkDayi.com sitesi size tüm uygulamaları ücretsiz olarak sunuyor, hileli oyun apk dosyalarını ve binlerce uygulamayı bu adresten indirebiliyorsunuz. Samimi bir Android sitesi arıyorsanız sizde hemen bu platforma katılabilirsiniz. Dilerseniz siteye kayıt olarakta beğendiniz uygulamaları favorilerim listesine ekleyebilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

2 Yorumlar

 1. Selen

  24 Temmuz 2015 at 2:49 pm

  Güzel bir uygulamaya benziyor deneyeceğim

  Cevapla

 2. Rana

  24 Temmuz 2015 at 4:58 pm

  Çok güzel bir uygulama

  Cevapla

Cevap Yaz