Anasayfa Tanıtım Teknoloji Gelişiyor

Teknoloji Gelişiyor

3 Dakikada Okunur
0
0
109
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberleri
Evet herkesin de dediği gibi teknoloji gelişiyor. Hayatımızın baharını bu gelişmeye ayak uydurmakla geçiren bizler bu duruma karşı nasıl bir tepki vermeliyiz ? Sonuçta önümüzde yadsınamaz bir gerçek var. Bizler de kendi iyiliğimizi düşünüyorsak bunu görmezden gelmek yerine takip etmeliyiz. Aslına bakarsanız teknolojiye en uzak kişi bile biraz bilgi sahibi olmak zorunda. En azından kendi klavuzlarını seçecek kadar.

Şimdi eminim aranızdan bazıları neden herkes teknoloji takip etmek zorundaymış diye gülümsüyorsunuz. Eğer aklınıza yatmadı ise bir düşünün. Teknolojiden ne kadar uzak durmaya çalışsak da evimizde hatta yanımızda bir sürü teknolojik alet bulunuyor. Dolayısıyla bunları alırken de tercihlerde bulunuyoruz. Sırf bu anlar için bile takip etmek de fayda var. Dediğim gibi ilginiz yoksa amacınız sadece kaynakları bilmek olmalı.

Eğer ilginiz varsa, teknoloji haberlerini takip etmek sizler için zaten bir zevktir ve bu işi bir hobi olarak yaparsınız. Takip etmeye yeni başladıysanız işler normaldir. Ancak bir süre sonra işler değişir ve kendinizi teknolojinin ve haberlerin içinde bulursunuz.

Çünkü sizi içine almıştır bir kere. Arkadaşlarınız boş zamanlarınızda film seyrederken sizler inceleme videoları izler ve hatta arar olarak bulursunuz kendinizi. Bu arayışın sebebi de kaliteli kaynağı bulabilmektir.

Bunun nedeni internetin bir bilgi çöplüğüne dönmüş olmasıdır. Bu çöplükte kaliteli siteler bulmak insanı mutlu ediyor. http://teknofiber.net/ sizlere bu açıdan önerebileceğim sitelerden bir tanesi. Verdiği bilgiler ve güncelliği ile takip edilesi kaynaklardan bir tanesi olarak sizleri bekliyor.

  • Sosyal Medya

    Sosyal Medyanın Gücü Adına

    2015 yılının ortalarına geldiğimiz şu zamanda herhalde en tutucu ve muhafazakar olan kişi …
  • stlink

    STM8SVLDiscovery İncelemesi

    Merhaba arkadaşlar, Bugünkü yazımda sizlere ST firmasına ait üzerinde STM8 serisinden mikr…
Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz