Anasayfa İnternet Takip Ettiğim Yerli YouTube Kanalları

Takip Ettiğim Yerli YouTube Kanalları

3 Dakikada Okunur
1
2
186
Takip Ettiğim Yerli YouTube Kanalları

Son zamanlarda televizyondaki içeriklerden çok internetteki içerikleri takip ettiğimi belirli aralıklarla yazılarımda belirtiyorum. İzlediğim internet dizilerinin yanı sıra sıkı sıkıya takip ettiğim YouTube kanalları da mevcut. Gün geçtikçe keşfettiğim ve izlemeye değer olduğunu düşündüğüm YouTube kanalları sayısı da artıyor. Bu yazımda da takip ettiğim YouTube kanalları listesi ile sizlere kendi keşiflerimi aktarmak istedim. Sizler de yorumlarda bana önerilerde bulunarak kişisel listemin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Listeki kanallardan ilginizi çekebileceğini düşündüğüm birer videoyu da altlarına iliştiriyorum.

Lütfen Dikkat ! Bu listede böcek yiyen, sokakta millete sulu şaka yapıp kaçan hesaplar bulunmamaktadır !

1 – Barış Özcan

Barış Özcan, genel anlamda değerlendirdiğimizde alışılagelmiş Türk YouTube kanalları kalıbının çok dışında yer alıyor. Çektiği VLOG’lar hariç her pazar yayınladığı Sanat, Tasarım ve Teknoloji videoları ile ufkunuzu iki katına çıkaracaktır. Sizin için mükemmel bir videoyu aşağıya ekliyorum.

2 – STOLK

Ana haber gündemi konseptinde belirlenen konular hakkında ilginç ve ironik bir şekilde içerik üreten STOLK kanalı, takip edilesi Türk YouTube kanalları arasında yer alıyor.

3 – iPhonedo

Adından da anlayabileceğiniz gibi özellikle Apple ürünleri üzerine yayınlar yapan ve artık ünü ülke sınırlarını aşan iPhonedo Beyciğimi takip edebilirsiniz.

4 – Ezgi’nin Kanalı

Aslında çok yakın zamanda tanıştığım kanalda sinema ve diziler ile ilgili özgün içerikler üretiliyor ve kaliteli zaman geçirmenizi garanti ediyorum.

5 – Pintipanda TV

Bir Türk YouTube kanalları listesi olur da oyun kanalı eklenmez mi ? Madem ekleyeceğiz, en iyisini ekleyelim öyle değil mi ? Oyunlarla ilgili gerçekten kaliteli içerik izlemek istiyorsanız takip edebilirsiniz.

Aslında liste çok daha fazla uzatılabilir. Ancak izlediğinize pişman olmayacağına emin olduğum, az ama öz bir liste hazırladım. Sizler de bana önerilerde bulunursanız sevinirim.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In İnternet

Bir Yorum

  1. Blogger Temaları

    5 Ağustos 2017 at 4:56 pm

    Yorekok’unda bu listede olması gerektiğini düşünüyorum :)

    Cevapla

Cevap Yaz