Anasayfa Kişisel Son Zamanlarda Neler Yapıyorum ?

Son Zamanlarda Neler Yapıyorum ?

4 Dakikada Okunur
4
0
411
Neler Yapıyorum

Bir süredir gerek ülkemizde yaşanan olaylar, gerekse kendi hayatımdaki değişimler nedeniyle fazla yazı giremedim. Bu yazı ile hem yazı girmiş olayım ve mahmurluğu atayım dedim hem de son zamanlarda neler yapıyorum, vaktim nasıl geçiyor sizlere aktarmak istedim. Çünkü ciddi anlamda değişiklik var hayatımda.

Neler Yapıyorum
Neler Yapıyorum

Çalışmaya Başladım

Aslında bilenler bilir zaten çalışıyordum. Fakat farklı nedenlerle işi sonlandırıp askere gidip gelmiştim. Geldikten sonra bir süre kafa dinleyip iş arayışına başlamıştım. Ve çok fazla sürmeden Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birinde Ar-Ge mühendisi olarak işe başladım. Dolayısıyla da alışma sürecimden dolayı bu geçen sürede çok fazla yazı yazamadım. Ancak bundan sonra tekrar belirli bir düzende yazılar girmeye çalışacağım. Duygularımı ve düşüncelerimi aktarmaya devam edeceğim.

Digitürk Bağlatıyorum

Herkesin okurken farklı hayalleri ve istekleri olmuştur elbet. Benim de okurken kendime koyduğum ve olması için çalışacağım yaşam standartlarım vardı. Bunlarda biri de Lig TV olmasıydı. Aslında hayal değil de istek diyelim. Ben de zaman buldum ve fiyatının da uygun olduğunu görüp kredi kartı ile Digitürk kampanyası ile isteğimi gerçekleştirdim. Bakalım henüz bağlanmadı. Pazartesi günü bağlanacak. Umarım sorunsuz bir işlem olur.

Pokemon GO Oynuyorum

Evet ben de bu furyadanım ve hiç de utanmıyorum. Oynamayalım da taşa mı dönelim :) Oynamanın yanında daha önceden yaptığım Pokemon GO Reklam aracı olacak tezimin yavaş yavaş gerçekleştirdiğini görmek beni mutlu etti. Ama gereksiz bir mutluluk farkındayım.
Pokemon GO Reklam Aracı Olarak Kulanılabilir mi?

Fikrimi Çalmışlar !

Girişimcilik zamanlarımda arkadaşlarıma diş fırçalarını telefonla konuşturan bir uygulama yapalım demiştim ve kim kullanacak abi gibi bir tepkiyle karşılaşmıştım. Ancak Philips öyle düşünmemiş ve üretmiş. Biraz üzüldüm, biraz da sevindin. Ne diyelim Allah bol kazançlar versin.

Philips Diş Fırçası
Philips Diş Fırçası

Neyse işte son zamanlarda hayatım bu şekilde geçer oldu. Gayet sıradan ve durağan yani :)

 • Neler Yapıyorum

  Neler Yapıyorum ?

  Son zamanlarda gerek sıcaklar, gerekse kişisel uğraşlarım nedeniyle blog yazılarıma ara ve…
Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Kişisel

4 Yorumlar

 1. Gizli Özne

  31 Temmuz 2016 at 10:27 pm

  Yeni işin ve bunun getirisi olan yeni hayatın hayırlı olsun. Umarım başarılı bir iş hayatın olur ve buraları unutmazsın :)

  Cevapla

  • Ayhan

   9 Aralık 2016 at 10:20 pm

   4 Ay sonra unutmadığımı göstermek istedim :)

   Cevapla

 2. Gökhan Karaoğlu

  9 Aralık 2016 at 10:03 pm

  yeni işin hayırlı olsun öncelikle… diş fırçası konuşturma muhabbetide vizontele eminin işine dönmüş şerefsizim ben düşünmüştüm gerçek :)

  Cevapla

  • Ayhan

   9 Aralık 2016 at 10:21 pm

   Aynen öyle gerçekten :) Ama fikrimin birileri tarafından değer görmesi hafiiften egomu okşamıyor değil :)

   Cevapla

Cevap Yaz