Anasayfa Tanıtım Siccin Serisi Filminin Devamı Siccin 3 Vizyona Giriyor

Siccin Serisi Filminin Devamı Siccin 3 Vizyona Giriyor

6 Dakikada Okunur
0
0
131
Siccin 2

Bazılarımız için oldukça farklı ve özel olan filmler vardır. Bunlar genellikle yapımcılar tarafından da seri film olarak karşımıza çıkar. Etkileyici ve inanılmaz konuları ile bu tarz filmlere birçok örnek verebiliriz. Gerilim sevenlerin ilgisini çekmeyi başaran Siccin filmi artık bir seri filmi diyebiliriz. Geçtiğimiz Temmuz ayında gösterime giden Siccin 2 izle filmi farklı ve inanılmaz sahneleri ile herkesin aklını başından almayı başarmıştı. Alper Mestçi ilk filmin bir tesadüf olmadığını serinin ikinci filmi ile de bizlere gösterdi. Başarılı bir gerilim ile karşımıza gelen oyuncular ise üstün performansları ile bizlere harika sonuçları sağladılar. Gerilimin üst düzeye çıktığı yapımın ikincisi de gerçekten büyük başarı elde etti diyebiliriz.

Siccin 2
Siccin 2

Adnan ve Hicran çiftlerinin kazada ölen çocuklarından sonra hayatları hiçbir zaman aynı seyrinde gitmedi. Tam tersine Hicran hayatının en kötü günlerini yaşamaya ve farklı boyutlarda sıkıntılar yaşamaya başladı. Hicran’a yapılan 41 dikiş büyüsü nedeni ile yaşadığı sıkıntıları Siccin 2 full izle filminde sizler de sitemizde izleyebilirsiniz. Oldukça farklı ve özel konusu ile sizler de her zaman farklı bir heyecanın bir içinde olacaksınız. Beklentilerinize oldukça özel bir şekilde karşılık veren bu film ve daha fazla gerilim filmi için sizler de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Harika konusu ile ikinci de elde edilen filmin hemen ardından yapımcılar serinin üçüncü filmi için kolları sıvamaya başladılar. Oldukça farklı ve özel konusu ile bakalım 2 Eylül tarihinde gösterime girecek olan Siccin 3 izle filmi bizleri nasıl bir gerilimin koynuna atacak. Yine başarılı yönetmen Alper Mestçi’nin üstlendiği bu bölümde, oyuncu kadrosunda değişiklik olduğunu görüyoruz. Bu kez başrollerde Büşra Apayrın, Nevin Afe ve Elif Baysal gibi oyuncular yer alıyor. Cürmü Akş olarak adlandırılan serinin üçüncü filmi de izleyicinin büyük heyecana kapılmasını sağladı. Bu kez Orhan ve Sedat’ın başından geçen bir hikaye karşımıza geliyor. Kader, Sedat’ın kız kardeşidir. Ancak Orhan ile aralarında yaşanan aşk onları evliliğe kadar götürecektir.
Zaman içinde Sedat bir kaza geçirecek, bu kazada Sedat’ın Mehmet felç geçirirken, Kader ise hafızasını kaybeder. Tüm bu olanlardan dolayı ise Orhan sürekli olarak Sedat’ı suçlamaktadır. Özellikle filmin ikinci yarısında inanılmaz olayları izlemeye hazır olun. Yaşadığı pişmanlık nedeni ile kafası karışan Orhan farklı çıkış noktalarına yönelirken, Kaderi kaybetmemek adına asla yapmaması gereken şeyleri yapabilir. Siccin 3 tek parça izle filminde inanılmaz ve farklı bir senaryo, farklı karakterler ile karşımıza geliyor. Bu kez korku ve gerilimi çok daha etkili şekilde hissetmeye hazırsanız, sizler de Eylül ayında gösterime girecek olan bu filmi kesinlikle kaçırmamalısınız. Harika ve inanılmaz yapımlar ile karşılaşacağınız sitemiz, en güncel ve en beğenilen filmler ile sizleri buluştururken, farklı sonuçları almanızı da sağlayacaktır.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz