Anasayfa Tanıtım Siccin 3 Beklenen Film Vizyona Giriyor

Siccin 3 Beklenen Film Vizyona Giriyor

6 Dakikada Okunur
0
0
70
Siccin 3

İlk iki yapımı büyük ses getiren Siccin serisi harika bir film ile üçleme aşamasına geldi. Elde ettiği gerçek başarının ardından yapımcıların kararı ile Siccin 3 full izle filmi 2 Eylül tarihinde vizyona gelecek. Yine yönetmenliğini Alper Mestçi’nin gerçekleştirdiği film, hepimizi koltuklarımıza kilitleyecek ve gerilimi doruklarda yaşamamıza neden olacak bir biçimde hazırlanmış. Filmin başrollerinde bu kez Büşra Apaydın, Nevin Efe ve Elif Baysal bulunuyor. Siccin 3 full izle seçeneği sizleri gerilimin tam ortasına götürecek. Bu neden ile dikkatli ve tedbirli olmalısınız. Daha önceki bölümlerinde konular farklı şekilde ilerlemiş olsa da, bu kez yönetmenin bizlere daha gerçekçi sahneler ile geldiğini söyleyebiliriz. Başarı oyuncu kadrosu ve güzel kurgusu ile sizleri de bu harika filmi izlemeye davet ediyoruz. Bu şekilde korkun ve gerilimin en güzel şeklini sizler de filmi izlerken yaşayabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz ve bu filmi vizyon tarihinde kesinlikle izlemelisiniz.

 

Siccin 3
Siccin 3

Etkileyici ve farkı yerli korku filmleri içinde ayrı bir yeri olan Siccin serisi, başarı bir yapım olarak bizler ile ilk buluştuğunda, hepimiz hayretler içinde kalmıştık. Bu inanılmaz ve özel senaryo, en farklı sonuçları sizlere sunmak için bu kez Siccin 3 tek parça izle seçeneği ile bizler il buluşuyor. Filmin konusu da bu kez biraz da genişletilmiş. Çocukluklarından beri arkadaş olan Sedat ve Orhan’ın hikayesinden yola çıkılan film, ilerleyen dakikalarda inanılmaz bir şekilde bizleri içine sürükleyecek bu neden ile sizler de Siccin 3 izle filminde farklı duygulara kapılacaksınız. Bazen gerçek ile sanalın karışımını sizler de hissedebilirsiniz. İlerleyen zaman içinde Orhan, en yakın arkadaşı olan Sedat’ın kız kardeşi ile evlenir. Bu harika mutluluk zaman içinde yerini bambaşka bir kabusa bırakacaktır. Bu neden ile oluşacak olaylar zinciri inanılmaz derecede etkileyici ve korku dolu anların yaşanması anlamına geliyor.
Bu evliliklerinden Mehmet adına bir çocukları olan Orhan ve Kader’in mutlu beraberlikleri bir anda kabus dolu bir yaşama dönüşür. Siccin 3 full izle filminde oluşan bir kaza tüm arkadaşların bambaşka bir duruma gelmesine neden olur. Bu kazada oğlunun felç olması nedeni ile Orhan sürekli olarak Sedat’ı suçlar. Ancak ilerleyen zaman içinde artık işler içinden çıkılmaz bir durum alır. Çünkü işin içinde sadece üç arkadaş yoktur. Onları birbirlerine karşı kışkırtan ve aralarını açan doğaüstü güçler nedeni ile inanılmaz olaylar olmaya başlar. Siccin 3 tek parça izle filmi bu bakımdan kesinlikle izlenmesi gereken bir kurguya sahip diyebiliriz. Şimdi ek aşkı olan Kader’i kurtarmak için Orhan çok inanılmaz bir şey yapmak üzeredir. Filmin sonlarına doğru hepimizin heyecan içinde kalacağı bu özel sahneler uzun süre akıllardan silinmeyecek tarzda. Bu neden ile gerilim ve korku düşkünü olanların kesinlikle izlemesi gereken bir yapım olarak altını çiziyoruz.
http://www.komedifilmlerim.com/siccin-3-full-izle.html

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz