Anasayfa Webmaster SEO SEOzone Meetups ile Buluşmaya Hazır Mısınız?
SEO

SEOzone Meetups ile Buluşmaya Hazır Mısınız?

3 Dakikada Okunur
1
0
122
SEOzone Meetups

SEO sektöründe çalışan, internet sitesi yöneten veya bu konulara kafa yoran kişilerin birbirleri ile etkileşime girmeleri, toplanmaları ve bilgi aktarımında bulunmaları her sektörde olduğu gibi SEO sektöründe de çok önemli bir yere sahip oluyor. Anlaşılan SEOZEO‘da bu durumun farkına varmış ve düzenli olarak yıllık ve aylık toplantılar düzenlemeye başlamış.

Yıllık olarak düzenlenen SEOZone konferanslarında SEO sektörünün etkin elemanları davet edilip, bilgilendirici konuşmalar ve tanışmalar yaşanırken, aylık olarak yapılan SEOzone Meetups toplantıları sizleri bekliyor.

SEOzone Meetups Nedir ?

SEOzone Meetups, SEOZEO tarafından içerik.com sponsorluğunda Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezinde aylık olarak düzenlenen ve SEO, dijital pazarlama alanlarında çalışan kişilerin bir araya gelerek tanıştıkları, bilgi ve tecrübe aktarımları yaptıkları toplantılardır.

Geçtiğimiz 28 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen toplantıda dünyaca ünlü Matthaus Michalik katıımcılara link inşaası hakkında bilgiler vermişti. Yarın yapılacak etkinlikte de İleri Seviye Anahtar Kelime Araştırması ve SEO’da rekabet ve pazar analizi konularına konunun uzmanları değinecek.

SEOzone Meetups
SEOzone Meetups

Şimdi çoğunuzun aklına etkinliğin ücretinin ne olduğu konusu gelmiştir. SEOzone Meetups tamamen ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Sizler de etkinlikle ilgili tüm bilgilere ve detaylara http://seozeo.com.tr/meetups/ adresinden ulaşabilirsiniz. Ve kayıt olarak bu güzel etkinlikten faydalanabilirsiniz. Aslında sağolsunlar kendileri beni de davet ettiler, ancak farklı şehirlerde olmamız nedeniyle katılamadım. Ancak internet üzerinden anlık olarak takip edeceğim. Çok faydalı bilgiler olacağına eminim Sizler de kayıt olmayı unutmayın. Kayıt için aşağıdaki linki de kullanabilirsiniz.

:: SEOzone Meetups Kayıt

 

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In SEO

Bir Yorum

  1. Damla

    17 Eylül 2015 at 10:49 am

    Kalabalık bir ekip olarak katılacağız. Ciddi katkısı olacaktır.

    Cevapla

Cevap Yaz