Anasayfa Tanıtım Sarıyer’e Nasıl Gidilir, Gezilecek Yerler

Sarıyer’e Nasıl Gidilir, Gezilecek Yerler

6 Dakikada Okunur
0
0
55
Kadınlar Plajı

Sarıyer’e Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ve boğazda yer alan bir ilçelerinden biriside Sarıyer’dir. Toplam 32 mahallesi bulunmakta ve 276 bin kişilik nüfusa sahip bir ilçedir. Sarıyer’e ulaşım için halk otobüsleri, İETT otobüsleri, deniz otobüsü, metro, minibüsler, taksi gibi çeşitli ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Toplu ulaşım sürekli olarak yapılmaktadır.

Sarıyer Sahili

Sarıyer ilçesi boğazın en güzel noktasında yer almaktadır. En güzel boğaz manzaralarına sahiptir. İstanbul’un yoğun trafiğinin etkisi burada da görülmektedir. Sahil yaya yürümek insanlara her zaman iyi gelmektedir. Birçok insan sahilde balık tutmakta, sahil kenarında oturarak geçen gemileri seyretmektedir. Sarıyer sahilinde insanların denize girebileceği plajlarda bulunmaktadır. kadinlarplajiservisi.com internet sitesini ziyaret ederek denize girebileceğiniz yerleri öğrenebilirsiniz. Bu internet sitesi sizler için ilgilenmekte ve denize girilecek yerleri tespit etmektedir.

Altınkum Kadınlar Plajı

Altınkum kadınlar plajı, kumsal, deniz, piknik alanı iç içedir ve kadınların rahatlıkla denize girebileceği bir yerdir. Kadinlarplajiservisi.com internet sitesinden bu plaj hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Rumeli kavağı bölgesinde bulunmaktadır. İstanbul boğazının en güzel noktası olarak bilinir. İsminden de anlaşılacağı üzere sadece bayanlara hizmet vermektedir. Plajda çalışan personelin tamamı bayandır. Orman ve denizin birleşmesiyle temiz hava ve berrak suyu ile en gözde mekanlardan birisidir.

Kadinlar Plaji
Kadinlar Plaji

Hizmetler

Sarıyer’e toplu ulaşım araçları ile ulaştıktan sonra, kadınlar plajına rahatlıkla gelebilirsiniz. Burada haftanın her günü bayanlara hizmet verilmektedir. 10 üstünde bulunan kız çocuklarına tam ücret alınmaktadır. Erkek çocukları için yaş sınırı 8’dir ve 8 yaşından büyük erkek çocukları plaja alınmamaktadır. Hizmet olarak, cankurtaran hizmeti bulunmaktadır. Günün her saatinde duş alma imkanı, giyinme kabinleri, büfe, mescit gibi hizmetler yer alır. Büfe ücretli olduğu için isteyenler dışarıdan yiyecek getirebilirler.

Sarıyer’e Plaj Servisi

Plaj için servisler sabah 06:00 ile 07:00 saatlerinde başlamakta ve akşam 16:30 ile 17:00 saatlerinde geri dönüş yapmaktadırlar. Servisler adreslere en yakın ana caddeler üzerinden geçmekte ve belirtilen noktalardan yolcularını almaktadır. Kalabalık grup olduğu zaman belirlenen ortak noktadan alım yapılmaktadır. Bunun için önceden iletişime geçmek önemlidir. Kadınlar Plajı Servisi internet sitemiz üzerinden bizim ile irtibat kurarak, plaj hakkında bilgi alabilir, servis ayarlayabilir ve en konforlu şekilde plaja ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Plajı

Kadınlara özel olan Altınkum plajı gün içerisi piknik ve deniz girme hizmeti vermektedir. Burada konaklama imkanı bulunmamaktadır. Bayan çalışanların hizmet verdiği bu plajda bazı hizmetler ücretlidir. Plajda şezlong, şemsiye kiralamak istiyorsanız bunlar ücrete tabidir. 9 yaşından küçük çocukları için kucakta bulundurma 15TL, çocuklara özel koltuk istemek ise 25Tl ücrete tabidir. Kız çocukları 10 yaşından büyük ise büyükler ile aynı ücrete tabidir. Ayrıca özel kilitli kabin kullanmak istiyorsanız, ücret karşılığında kabin kiralayabilir ve eşyalarınızı kilitli bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz