Anasayfa Tanıtım Royal Canin Yavru Kedi Maması İle Sağlıklı Büyüme ve Doğru Gelişim

Royal Canin Yavru Kedi Maması İle Sağlıklı Büyüme ve Doğru Gelişim

5 Dakikada Okunur
0
0
85
Petlebi

Kedi yavruları çok hızlı bir şekilde büyür ve yetişkinlikten önce iki aşamalı olarak büyümeye başlarlar. Bu süreçte onların bağışıklık sistemlerini güçlendirmek, doğru zihinsel gelişimini teşvik etmek ve kemik büyümesini kolaylaştırmak için her aşamada belirli temel beslenme ihtiyaçlarını karşılayan bir diyet gerekir. Sevimli dostların alacağı besinler, büyüme aşamasına geldiğinde ihtiyaçları değişeceğinden dolayı onları ileri seviyeye sağlıklı bir şekilde hazırlamalıdır. Ancak bu noktada, ev yapımı besinlerin içeriğinde bulunan zararlı elemanların olduğu da unutulmamalı. Zira dengesiz ve bilinçsiz beslenme, kedilere uzun vadeli sağlık sorunlarına yol açabileceği gibi, tüy dökümü ve dışkı kokusu gibi çevresindeki insanları rahatsız edecek unsurları da meydana getirecektir. İşte royal canin yavru kedi maması minik dostların ilk haftaları boyunca maksimum desteği sağlamak üzere, özel olarak tasarlanmıştır.
Royal Canin Yavru Kedi Maması İçeriği
Zarafetleri, güzellikleri veya çeviklikleri; kedinizi hangi özelliği için seviyor olursanız olun, onlar her şeyden önce bir arkadaşınız ve yaşamlarını devam ettirebilmek için size bağlı minik dostlardır. Bu nedenle, kediniz için doğru kedi mamasını seçmek oldukça önemlidir. Kediniz için en iyi seçim olan royal canin kedi maması ürünleri, onları yaşamlarının en önemli aşamalarındayken, sağlıklı büyümelerini destekleyecek tüm beslenme özelliklerini içerir. Yavru kedinizin vücudu yetişkinlik sürecine doğru yaş, diyet, yaşam tarzı ve duyarlılıklarına göre değişmeye devam edecektir. Bu faktörleri göz önüne aldığınızda doğru kedi maması seçtiğinizden emin olmalısınız. Royal Canin´de kaliteli protein, çeşitli minerallerin yanında kolay sindirilebilir özellikler gibi kedinizin beslenme ve yaşam ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli formülasyon mevcuttur.
Kedi Çimi Sevimli Dostlarınızın Yeşillik Arzusunu Tatmin Ediyor
Kedi çimi, zirai mücadele ilaçları ile ancak tedavi edilebilen ve toksin içerebilecek dış ortamda bulunan çimlere göre oldukça iyi bir alternatiftir. Evinizin bir köşesine veya bahçe, balkon gibi açık alanlara bırakabileceğiniz kedi çimi ile kedinize doğal bir davranış sergileme fırsatı sunabilirsiniz. Ayrıca özel olarak üretilen kedi çimleri, zenginleştirilmiş mineral topraklarda herhangi bir kimyasal katkı maddesi olmaksızın tüm kediler tarafından sevilen bir gıda takviyesidir. Bu kaliteli ürün, kedilerin sindirimini harekete geçirir ve midelerinde oluşan kıl toplarını çıkarmalarına da yardımcı olur.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz