Anasayfa Oyun Oynamak İstediğim Oyunlar #1

Oynamak İstediğim Oyunlar #1

3 Dakikada Okunur
2
0
263
The Last of Us 2

Bir süredir fazla blog yazısı yazamıyorum. Nedenini sormayın, çünkü mantıklı bir sebebi yok. Evet çok çalışıyorum, evet dizi izliyorum ve dolayısıyla fazla vaktim kalmıyor. Ancak bu bahane değil kabul ediyorum. Dolayısıyla hazır kendimi motive etmişken bir süredir oynamak istediği oyunları listelemek istiyorum. Hazır yakın zamanda muhteşem bir oyun duyurusu gelmişken fırsatı kaçırmayalım değil mi ? Neyse girizgahı çok uzatmadan listeye giriyorum. Buyurunuz efendim;

1 -Uncharted : The Nathan Drake Collection

Uncharted : The Nathan Drake Collection
Uncharted : The Nathan Drake Collection

Bilenler bilir, oyun oynamaya PS4 ile başladım ama önceden beri kültür olarak bilgim var. Dolayısıyla da Uncharted serisinin ilk üç oyununu oynamamıştım. Ancak sağ olsunlar PS4 için remastered olarak geldi oyun ve bir süredir elimde. İlk bitireceğim oyun kesinlikle bu olacak.

2 – Uncharted 4

Uncharted 4
Uncharted 4

İlk oyunu bitirince muhtemelen hemen bu oyuna başlarım. Zaten arkadaşımda var oyun, takaslarız oyunları our biter. Bu konuda kesinlikle şüphe yok.

3 – Watch Dogs 2

Watch Dogs 2
Watch Dogs 2

Watch Dogs benim çok beğendiğim bir oyundu. Özellikle hikaye olarak bitirdiğim ilk oyun olması benim için özel. Oyunun tamamen teknoloji üzerine olması benim çok ilgimi çekmişti. Devam oyununu da mutlaka oynarım. O nedenle tanıtım videolarını bile izlemedim.

Watch Dogs mu GTA 5 mi ?

4 – The Last of Us 2

The Last of Us 2
The Last of Us 2

Assolistler sona kalırmış derler ya hani. The Last of Us 2 kesinlikle bu yıl ki assolist olacak. Tek kelime ile mükemmel olarak nitelendirebileceğim oyunun devamı muhteşem bir video ile duyuruldu. Eğer izlemediyseniz bir izleyin be bekliyorum.

Siz de oynamak istediğiniz oyunlara bana ve okuyucularıma bildirmek isterseniz yorumlarda sizi bekliyorum.

 • GTA Vice City

  Oynamayı En Sevdiğim Nostaljik Oyunlar

  Daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi, son zamanlarda PS4 üzerinde oyun oynamaya başlad…
Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Oyun

2 Yorumlar

 1. Çağrı Mustafa Alkan

  12 Aralık 2016 at 10:30 am

  Ya Ayhan ama yapma böyle. Benim de oyun oynayasım geliyor fakat ne yazık ki ne oyun kültürüm var PlayStation’um ne de bunları kaldıracak bilgisayarım :) Uncharted’ı zaten biliyordum ama WatchDogs ve Last of Us da iyiymiş. Ben şu sıralar eski atari oyunlarını oynuyorum :)

  Cevapla

  • Ayhan

   25 Aralık 2016 at 6:46 pm

   Oyun oynamak güzel gerçekten. Hele ki konu anlatımı güzel olan oyunları oynamak daha da iyi oluyor. Bu konuda The Last of Us çok iyi kesinlikle. Oynayamasan bile oynayanları izlersen, zevk alacaksındır.

   Cevapla

Cevap Yaz