Anasayfa Kişisel Neden Enpara Kullanmaya Başladım ?

Neden Enpara Kullanmaya Başladım ?

4 Dakikada Okunur
1
0
180
Neden Enpara

Aslına bakarsanız uzun süredir Finansbank tarafından ortaya atılan ve benim gibi internet bankacılığı kullananlar için biçilmiş kaftan olan Enpara üyesi olmak istiyordum. Ancak gerek üşengeçliğimden gerekse askerlik görevim gereği üye olamamıştım. Askerliğimin bimesinin hemen ardından başvurumu yaptım 2 gün geçmeden kartım elime ulaştı. Ben de konu ile ilgili bilgilendirici bir yazı yazmayı planladım. Öncelikle sizlerin aklına takılacak ve hatta takılması gereken soruya gelelelim. Neden Enpara ?

Neden Enpara
Neden Enpara

Neden Enpara ? 

Aslına bakarsanız bu sorunun birden fazla cevabı var. Zaten benim gibi araştırma yapmadan karar vermeyen birinden farklı birşey de beklenemezdi. Ancak yine de sizler için temel nedenlerimi sıralayayım.

💳 EFT/Havale ve Hesap İşletim Ücreti Yok !

Evet kesinlikle diğer tüm sebeplerden daha gerçekçi ve etkin bir sebep benim için. Çünkü benim gibi blog yazarlarının en büyük sıkıntılarından birisi 10-30TL civarındaki para aktarımları için gereksiz bir şekilde 3-5TL havale/eft ücreti ödemektir. Hele ki neredeyse hergün para aktarımı yapan biriyseniz, yaptığınız ödemelerin bir kısmını bankaya vermek zorunda kalıyorsunuz.Sizce de çok gereksiz değil mi ? İşte Enpara da öyle düşünmüş olacak ki bu soruna merhem olarak EFT/Havale ücreti almayarak benim kalbimi kazandı.

 👀 Kampanyaları Göz Dolduruyor !

Evet bir diğer konu da belirli aralıklarla gerçekleştirdikleri kampanyalar oldu. Kampanyalardan yararlanabilmek için artık Ayın Enparalısı olmak gerekiyor. Ancak  gördüğüm kadarı ile çok zor şartlar istenmiyor. Gerekli bilgileri şuradan alabilirsiniz.

Peki Üyelik Sürecim Nasıldı ?

Aslına bakarsanız insanların en çok çekindiği nokta üyelik süreci oluyor. Çünkü günümüz temposunda bankaya gidip kuyruk bekleyip üye olmak çok zor. Ama Enpara bu konuyu tamamen çözmüş durumda. 17 Nisan akşamı başvuru yapmıştım. 19 Nisan’da öğleden önce yetkili beni ziyaret ederek bilgileri, kartımı ve hediye olarak not defteri ile kalemimi iletti. Açıkçası bu kadar hızlı olması henüz kullanmama rağmen bu yazıyı yazmama neden oldu.

Enpara Hediye
Enpara Hediye

Bakalım bu süreçten sonraki izlenimlerim nasıl olacak ? Ama aktif kullanacağımı hissedebiliyorum. Bu yazıyı okuyan sizlerden de yorumlarınızı almak isterim. Sizler nasıl buluyorsunuz Enparayı ?

 

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Kişisel

Bir Yorum

  1. Ersin Ataş

    24 Mayıs 2016 at 4:47 am

    Ben 2,5 3 senedir oldukça aktif bir şekilde kullanmaktayım. İlk başvuru yaptığım dönemler içerisinde enpara yetkilisi olan kişi ile yüz yüze bir cafede buluştuk ve oldukça aydınlatıcı bilgiler, kolaylıklar ve avantajlarına yönelik muhabbetlerimiz oldu.

    Enparayı nasıl buluyorum? İnternet ortamı içerisinde ve günlük yaşantımız içerisinde kolaylıklar ve avatajları oldukça memnun edicidir.

    Cevapla

Cevap Yaz