Anasayfa Tanıtım Lazer Epilasyon Uygulamalarına Dair

Lazer Epilasyon Uygulamalarına Dair

4 Dakikada Okunur
0
0
82
lazer_epilasyon_uygulamalari

Lazer Epilasyon Uygulamalarına Dair…

Lazer epilasyon  uygulaması aşırı tüylenme sorunu yaşayan hem bayanların hem de erkeklerin kurtarıcı niteliğinde olup, eskiden kalma ve son derece zahmet isteyen ağda, cımbız, ip, vb. uygulamalardan da kurtulmamızı sağlamıştır. Birçok çeşidi olan lazer cihazları, kişilerin ciltlerine ve tüylerinin rengine göre değişiklik göstermekte ve kişilere buna göre yönlendirilmektedir.  Tüm bunların yanı sıra lazer epilasyon uygulamalarının en önemli farklarından biri uygulandığı bölgedeki tek bir tüye değil alanda birçok tüye etki ederek tüylerin köklerin zayıflamasını sağlamakta ve buna bağlı olarak da zamanla azalmasını ve yok olmasını sağlamaktadır. Özellikle de erkekler için oldukça tercih edilen uygulamalardan biridir.

Erkeklerin kıl sorununa çözüm olarak ilk akla gelen uygulamalardan biri olan lazer epilasyon uygulaması özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih edilen buz lazer sayesinde çok daha etkili ve acısız bir şekilde tüylerden arınmamızı sağlamaktadır. Diğer cihazlara oranla çok daha etkili ve özellikle de en açık renk tüylerde bile etkili olması nedeni ile ön plana çıkan bu uygulama bunun yanı sıra bronz tenlere bile rahatlıkla uygulanabilmektedir. Erkeklerin kıl sorununa çözüm olarak,  dilediğiniz mevsimde yaptırabileceğiniz bu uygulama aynı zamanda acısız ve ağrısız olması nedeni, ile bayanların özel bölgeleri için de sıklıkla tercih edilmektedir.

Genital Bölge Lazer Epilasyon uygulaması yaptırırken hissedilen acı ya da ağrı kesinlikle ağda, cımbız, epilatörler vb. materyaller ile yapılan uygulamalardan çok daha acısızdır. Üstelik genital bölge lazer epilasyon uygulaması sayesinde tüyleriniz zamanla azalarak yok olabilmektedir. Bunun dışında kıllar sebebi ile meydana gelen batıklarda lazer epilasyon işlemleri neticesinde kaybolmakta ve ciltteki renk koyulukları da zamanla açılmaktadır. İşlemin süresi ise tüylerin yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte 5 ile 15 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Uygulamanın acı hissi ise birkaç atış sonrasında cildin uyuşması ile sıfıra kadar iniş de gösterebilmektedir. Sizler de lazer epilasyon işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen www.buzlazer.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Lazer Epilasyon

  Lazer Epilasyon ile Pürüzsüz Günler

  Lazer Epilasyon vücutta istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlayan bir epilasy…
 • iç giyim

  Lazer Epilasyon

  İSTENMEYEN TÜYLERE PRATİK & KALICI ÇÖZÜM Sevdiğinizle buluşmaya gideceğinizde en sevdi…
 • lazer_epilasyon_uygulamalari

  Lazer Epilasyon

  İstanbul’da Lazer Epilasyon İşlemi Tüylerinizi ne kadar temizleseniz de istediğiniz pürüzs…
Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz