Anasayfa Tanıtım Koç Burcu

Koç Burcu

7 Dakikada Okunur
0
0
1,543
Koc-Burcu-Bebekleri

Asi Ve Ateş Gibi Koç Burcu

 

Koç burcu; tüm burç kuşağının en sabırsız ve aceleci burcudur. Öyle açık sözlüdürler ki bazı insanlar şok olabilirler. Genel olarak Koç burcu insanları aceleci ve telaşlı yapılarından dolayı düşünmeden hareket ederler. Daha sonra da davranışları üzerine mecburen düşünmek zorunda kalırlar. Koç burçları sürekli yeni şeyler öğrenmeyi ve yeni düşünceler üretmeyi severler. Yaratıcı bir düşünüşleri olmasına rağmen her şeyden çabucak sıkılırlar. Sürekli olarak motivasyona ihtiyaç duyarlar. Her an onların yanında bir yaşam koçu bulunmalı ve koç gibisin demeleri gerekir.

 

Koç burçlarının müthiş bir yaşam enerjileri vardır. Koç burcu insanlarının en belirgin özellikleri güler yüzlü ve gayretli olmalarıdır. Öfkeleri tıpkı ateş gibidir hemen parlar ama hemen de sönerler. Maddi şeylere pek önem vermezler genel olarak şöhret ve paraya tamah etmezler. Fakat Koç burcu insanlarının en önemli zaaflarından biri çevredeki en popüler insan olmak istemeleridir. Her daim ilgi odağı olmak isterler. Onlar için sürekli poh pohlanmak ve alkışlanmak son derece önemlidir. Bu yüzden Koç burcu insanları insanların dikkatlerini istedikleri yöne çekebilirler. Böylece diledikleri gibi insanları manipüle ederler. Çünkü genel olarak Koç’lar bencildirler. Önce can sonra canan felsefesinin temsilcileri bu burca mensuptur. Bu da onları kişisel zaafıdır. Kendileri ile ilgilenen insanları kendilerine hayran bırakmakta ustadırlar.

 

Genel olarak koç burcuna mensup kimseler her şeyi yapabilecek beceriye sahip olsalar da dağınık ve karmaşık olmaktan vazgeçmelidirler. Genelde işlerine gelmeyecek durumları arka plana atarlar. Ayrıca bu kişiler özensiz ve egoisttirler. İnsanlara karşı sorumluluklarını her zaman yerine getirmezler. Çoğu zaman ihmalkar tavırlar içinde olurlar. Öyle bir karaktere sahiptirler ki sonunu düşünen kahraman olmaz felsefesi ile hareket eder ve tüm maceralara balıklama atlarlar. Zeki olsalar da bazen kendilerini zor duruma sokarlar. Bu burcun insanları coşkulu ve keyiflidirler. Hayatın her anını unutulmaz kılmak isterler. Koç insanları sınırsız eğlenceyi ve lüks yaşantıyı sever. Koç burçları mantıkları ile değil yalnızca içgüdüleri ile hareket ederler. Gözde ve popüler olmak en büyük hayalleridir ve dikkat çekmek için her şeyi yapabilirler.

 

Koç erkeği; eğer bakmayı bilirseniz dünyanın en çekici, aşık ve şefkatli erkeğidir. Koç erkeğini sürekli kalbinizin kralı gibi hissettirdiğiniz takdirde dünyanın en mutlu kadını olursunuz. Eğer onu eleştirmeye kalkarsanız dehşete düşebilirsiniz!

 

Koç erkeği yaşlanmak nedir bilmez. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak enerji doludurlar. Ortamlarda birbirinden ilgi çekici ve enteresan hikayeler anlatırlar. Bunlar hayal ürünü de olabilir gerçek de… Sorgulamamanızı tavsiye ederiz! Bu hikayeleri çocuksu bir tutku ve heyecan ile anlatırlar. Koç erkeği özel günler ve haftaları genellikle unuturlar. Çünkü o sırada aynadaki aksine methiyeler düzmektedirler.

 

Koç erkeği her yerde olduğu gibi aşk hayatında kusursuz olmak isterler. Çoğu kadın Koç erkeğinin başında kavak yelleri eser ve dışarıya kendini atarken mutsuz olacaktır. Ama bir Koç burcuna aşıksanız onun bu sıkılmalarına alışmalısınız. Koç burcu erkekleri flörtözdür ama aşık olduklarında da tutkulu olacaklardır. Koç erkeğinin sevgilisi iseniz eğer ona muhalefet etmemelisiniz. Çünkü onu eleştirdiğinizde sevgisi yok olacaktır. Dik kafalı ve asi bir Koç erkeğini dize getirmek hayli zordur.

 

Koç burcu erkekleri; iddialı ve cazibeli kadınları sever. Eğer bakımsız ve paçoz bir tarzınız varsa onun size bakma ihtimali gerçekten de çok azdır. Koç erkeğini yücelten, onu destekleyen ve ona tapan kadın ideal eşi olacaktır. Koç burcu günlük burç yorumlarını da okuyarak fikir edinebilirsiniz.

 

 

 

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz