Anasayfa Tanıtım Kobisi Paketleri ile E-ticarete Güvenle Başlayın

Kobisi Paketleri ile E-ticarete Güvenle Başlayın

5 Dakikada Okunur
0
0
61
Kobisi

E-ticaret paketleri; online satış yapabilmek için tüm araçları sağlayan yazılımları ifade eder. Hazır e-ticaret paketleri sayesinde yapmanız gereken onlarca farklı işlemden muaf olursunuz. Ödeme sistemleri, güvenlik sistemleri, bakım, güncelleme, onarım, veri transferi, yedekleme, sipariş, ürün, kategori ve kargo işlemleri gibi birçok farklı alanda kolaylık sağlayan e ticaret yazılımı sistemleri işlerinizi kolaylaştırır.

Kobisi e-ticaret paketleri ile bu işlemleri hızlı ve kolay bir biçimde yapabilirsiniz. 700’den fazla üyesi bulunan, tüm kredi kartlarına kolay bir şekilde entegre olan, güvenli şifreleme sistemleri ve güvenli alt yapısı bulunan bu e-ticaret paketlerinde çok ilgili müşteri hizmetleri desteği, 15 gün ücretsiz deneme sürümünü kullanma imkanı, kredi kartına taksitle ödeme seçenekleri, havale ile ödeme gibi imkanları bulunuyor. Ayrıca paketlerde, senelik değil aylık ödeme imkanını, bakım ve güncelleme gibi ekstra işlemlerin ücretsiz bir biçimde yapılması çok büyük avantajlardan yalnızca birkaçıdır. E-ticaret sitesi yapan firmalar arasında yer alan Kobisi’yi seçmek için oldukça fazla  neden var.

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

Kobisi E-Ticaret Paketlerinde Hangi Hizmetler Var?

Yeni başlayan girişimciler için tasarlanan mini paket sistemi aylık 19 $ bedelindedir. Mini pakette aylık 100 ürün sergileme imkanı bulunur. İşini bir adım ileri taşımak isteyen girişimciler için ideal olan plus paket sistemi aylık 29 $ fiyatına sahiptir. Bu pakette aylık 500 ürün sergileme ve kullanım eğitimi hizmetleri sunulmaktadır. E-ticaret faaliyetini profesyonel bir biçimde genişletmek isteyen girişimciler için dizayn edilen pro paket sistemi aylık 49 $ bedelindedir. Bu pakette aylık 2500 ürün sergileme, telefon destek ve kullanım eğitimi hizmetleri sunulmaktadır. E-ticaret sitesini Kobisi’ye taşıyarak ayrıcalıklı avantajlar elde etmek isteyen ve zirveye göz dikmiş girişimciler için hazırlanan premium paket sistemi aylık 149 $ fiyatına sahiptir. Premium pakette sınırsız ürün sergileme, telefon destek, size özel hesap uzmanı ve kullanım eğitimi hizmetleri sunulmaktadır.

Mini pakette kredi kartı ödeme komisyonları %5,43 + 0,25 TL, plus pakette kredi kartı ödeme komisyonları %4,92 + 0,25 TL, pro pakette kredi kartı ödeme komisyonları %4,24 + 0,25 TL ve premium pakette kredi kartı ödeme komisyonları %3,39 + 0,25 TL’dir.

Mini pakette e mail hesabı 5, plus pakette e mail hesabı 10, pro pakette e mail hesabı 50 ve premium pakette e mail hesabı 50 adettir.

Telefon destek hizmeti yalnızca pro ve premium e-ticaret paketlerinde bulunmaktadır.

Özel hesap uzmanı hizmeti ise yalnızca premium e-ticaret paketlerinde mevcuttur. E-ticaret paket fiyatlarını ve e-ticaret paket özelliklerini Kobisi.com’dan detaylıca inceleyebilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz