Anasayfa Tanıtım KAUÇUK KAPLAMADA İŞ GARANTİSİ

KAUÇUK KAPLAMADA İŞ GARANTİSİ

4 Dakikada Okunur
1
0
153
kaucuk

KAUÇUK KAPLAMADA İŞ GARANTİSİ
Kauçuk esnek ve yumuşak bir madde olup günümüzdebirçok alanda kullanılmaktadır. Yumuşak yapısı nedeniyle kullanıldığı alanlar arasından en çok dikkat çekici olan ise zemin kaplamadır. Birçoğumuzun bildiği üzere bu gün profesyonel sporcuların yarıştığı dev stadyumlarve çeşitli spor alanları kauçuk bir zeminle kaplanmıştır. Bu kaplamanın temel amacı sporcuların düşmesi durumunda sert bir zemin yerine esnek ve yumuşak bir zemine çarpıp zarar görmemesidir. Bunun yanı sıra çocuk parkları, huzur evlerinin bir bölümü, apartman ve iş yerlerinin girişi gibi birçok alternatif alanda da kauçuk zemin kaplama yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntemin bu kadar sık tercih edilmesinde elbette ki zorlu hava koşulları ve darbelere karşı gösterdiği dayanıklılık vardır.
Firmamız profesyonel ekibi ile kauçuk zemin kaplama işini en iyi şekilde icra eden firmalardan birisidir. İşimizde gerçekleştirdiğimiz özen zeminin daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Firma olarakdiğer firmalardan farkımız, uyguladığımız her işlemin cep yakmayan fiyatlarda olmasıdır. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli güvenilir işi müşterilerine bir arada sunmanın verdiği gurur ile hizmet hayatına devam etmekteyiz. Kurumsal hizmet gereği oluşturduğumuz web sitemizde daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz işleri görebilme şansına sahipsiniz.

Firmamız Kauçuk zemin kaplama yaparken malzemeden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Uzun vadede güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz zeminde Yapışkan miktarını en az %8 oranında tutmaktayız. Kauçuk kaplanacak zemin köşeli bir alan ise bu ölçüler milimetrik hesaplara göre firmamız bünyesinde çalışan uzman personellerle alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Firmamız ile anlaşma yapıldıktan hemen sonra alan ölçülerini, nem oranın ve gidecek toplam malzeme miktarını hesaplamak için personellerimiz alana gelecektir. Daha sonra ambalajında bulunan kauçuk zemin köşeler varsa köşelere göre kesilerek ve %8 oranında yapışkan kullanılarak işlem tamamlanacaktır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen Kauçuk zemin kaplama işlemi tamamen garantili olup kısa vadede bozulması durumunda firmamız sorumluluğundadır. Eğer sizlerde güvenilir hizmet ve ekonomik fiyatları bir arada istiyorsanız firmamız ile anlaşıp istediğiniz mekânı güvenilir iş garantisiyle kauçuk kaplama yaptırabilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Bir Yorum

  1. İstanbul Çatı Tamiri

    12 Mayıs 2015 at 10:56 am

    aydınlatmanız için teşekkürler…

    Cevapla

Cevap Yaz