Anasayfa Tanıtım Kadıköy ve Çevresine Profesyonel PROTHERM Servisi

Kadıköy ve Çevresine Profesyonel PROTHERM Servisi

2 Dakikada Okunur
0
0
10
PROTHERM Servisi

Bizler Protherm Servis olarak , ihtiyaç duyulan her zaman yanınızda. Yapılan tüm bakım ve onar1ımlarda kullanılan parçalarımız orijinal ve garantilidir. Sertifikalı teknik kadromuzla size daha iyi hizmet verebilmek ve sorunlarınızı en kısa zamanda çözebilmek için varız. Evinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı kullandığınız Protherm kombilerinizi yerinde ve zamanında onarıyoruz. Yerinde onarımı mümkün olmayan parçaları, kendi atölyemize götürmek durumunda kaldığımız zamanlar elbette olacaktır.
Tamiri yapılan bu parçalar, firmamız tarafından 1 yıl garantili şekilde sizlere teslim edilecektir.Protherm Servis Kadıköy ekibimiz, profesyonel ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Size daha iyi hizmet verebilmek için, her geçen gün teknik kadromuzu eğitiyor ve müşteri memnuniyetini arttırabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Satış sonrası yapılan servis ve yedek parça, yapılan hizmetin kalitesini büyük ölçüde belli eder.
Bu hizmet ne kadar kaliteli ve güvenilirse, tüketicide bir o kadar memnun kalır. Biz bu memnuniyeti sağlamakla görevliyiz. Tüketiciye ekstra masraf çıkarmadan, ticaret zihniyeti ile değil, müşteri memnuniyetine odaklı çalışırız. Protherm Servis , istenilen her soruya cevap verebilir ve sorun odaklı çalışma sistemi ile size yardımcı olmayı hedefler.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz