Anasayfa Tanıtım Jason Statham mı? Aamir Khan mı?

Jason Statham mı? Aamir Khan mı?

4 Dakikada Okunur
0
0
82
Aamir Khan

Oldukça iddialı bir başlıkla karşınızda olduğumuzun farkındayız. Ancak siz değerli okurlarımız için yaptığımız detaylı analizler ve ortak özellikleri bulma yöntemleri ile kayda değer film önerileri yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Siz kimi tercih ederdiniz?

Başlıkta da yazdığımız gibi, hangi oyuncuyu tercih ederdiniz? Aslında zor bir soru gibi görünüyor olabilir fakat her iki oyuncunun da kendine özel yanları var. Jason Statham filmleri genellikle aksiyon ve gerilim sahneleriyle doludur. İzleyicilerin adrenalin seviyesini yükseltirken, oynadığı filmlerin senaryosu maceraperest ve sürükleyici olduğu için oldukça fazla sevilir ve tercih edilir.

Peki ya Aamir Khan filmleri konusunda ne düşünüyorsunuz? Kendisi yaş olarak daha büyüktür ve oyunculuk geçmişi konusunda daha tecrübelidir. Bu yüzden her türlü filmde oynayabilecek kapasiteye ve beceriye sahiptir. Bununla birlikte yönetmenlik yaptığı ve senaryo yazdığı için olaya daha hakimdir ve istatistiklere göre daha üstündür. Üstüne üstlük geçen yıllarda kendisinin en çok sevilen aktris olması gibi haberlerle gündeme düştüğü görülmüştür.

Aamir Khan
Aamir Khan

Jason Statham Filmleri;

  1. Tetikçi: Serinin ilk sürümüdür ve insanları etkilemeye başladığı filmdir. Hiçbir şekilde dublör kullanmamıştır ve tüm film boyunca sadece kendisi oynamıştır. Oyunculuğunu bu film ile konuşturmaya başlamıştır. Kendine yapılan saldırının bir zehir olduğunu öğrendiğinde işler değişir ve aksiyon sahneleri yol boyu gider.
  2. Taşıyıcı: Özellikle erkek bireylerin dikkatini çeken, mükemmel derecede kurgu ve özel çekim teknikleriyle işini bir adım daha öteye taşımıştır. Filmde özel kargo yani paket taşıyıcılığı yapar ve paketlerin hiç birine bakmaz.

Aamir Khan Fimleri;

  1. 3 Ahmak: Hindistan doğumlu yıldızın ülkesinde gişe rekoru kırmış bir filmdir. Aynı zamanda hasılat olarak da en çok kazanan film olma özelliğini taşımaktadır. Üniversite öğrencisi olan üç kişiyi anlatır. Mizah anlayışı ve dostluk çizgileriyle ünlü bir filmdir.
  2. Yerdeki Yıldızlar: Sayısal ve sözel konularla sorunları olan bir çocuğun, resim dünyasını tanımasıyla her şey bir anda değişir. Rakamlar, alfabe o kadar zor gelmektedir ki… Ancak resim öğretmenleri tarafından keşfedilen çocuk, hem kendi dünyasını hem de başka insanların dünyasını çok güzel bir şekilde değiştirir. 8.5 gibi yüksek bir IMDB puanı almıştır.
Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz