Anasayfa Tanıtım İstanbul Electrolux Teknik Servis Merkezi

İstanbul Electrolux Teknik Servis Merkezi

3 Dakikada Okunur
0
0
9
Electrolux Servis

Electrolux, günümüzde beyaz eşya ürünlerinin daha geniş kitleler tarafından kullanılabilmesi ve günlük yaşamdaki kullanımının popülerleşmesindeki en büyük etkisi bulunan beyaz eşya üreticisidir. Kalitesini bölgesel düzeyde satış sonrası için denk kalitede sunan Electrolux Servis merkezimizde tüm beyaz eşya ürünleri için profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Üstün teknolojileriyle dikkatleri üzerine çeken Electrolux markalı beyaz eşya ürünlerinde karşılaşılabilecek tüm sorunlar için Electrolux Teknik Servisi merkezimizde, sadece Electrolux standartlarına uygun düzeyde teknik destek sağlanıyor ki böylelikle beyaz eşya ürünlerinizin ilk günkü performansında verimliliğini sürdürebilmesi sağlanıyor.

Electrolux teknolojisine uygun olarak sunduğumuz servis hizmetleri ile birlikte artık onarımı gerçekleştirilen cihazınızın kısa süre içerisinde yetersiz uygulamalar dolayısı ile aynı parçadan kaynaklı aynı veya benzer arıza vermemesini sağlıyoruz.

Firmamız tüm Electrolux markalı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi farklı beyaz eşya ürünlerindeki servis ihtiyacı için firmamız, ileri teknolojiye odaklı teknik altyapıda ve Electrolux teknolojisini yakından tanıyan teknik ekipleriyle hızlı ve kaliteli çözümler üretiyor. Electrolux Teknik Servisi merkezimizde Electrolux markasının dünya standartlarındaki hizmet kalitesini bulabilir ve tüm Electrolux beyaz eşya ürünlerinizde kaliteli onarım ve bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetlerden faydalanabilmek için ise tek yapmanız gereken çağrı merkezimi arayarak, Electrolux markalı ürününüzün arızası veya sorununa ilişkin servis başvuru talebinde bulunmalısınız. 1 yıllık garantili hizmet için 444 78 56 numaralı telefondan kolayca ulaşabilirsiniz.

WEB: https://www.electrolux-servis.co

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz