Anasayfa Tanıtım İple Ameliyatsız Kaş Kaldırma Uygulaması Nedir?

İple Ameliyatsız Kaş Kaldırma Uygulaması Nedir?

4 Dakikada Okunur
0
0
74
İple Kaş Kaldırma

Hepimiz yüzümüzü düşünelim. Yüzümüzü güzel gösteren ya da yanlış şekil verildiğinde felaket gibi gösteren ve bizim ifadelerimizi belirleyen temel öğe kaşlarımızdır. Bu sebeple, kaşlarımızın nasıl gözüktüğü son derece önemlidir. Bazen yüzün ve kaşların şekli gereği doğuştan, bazen de zaman ilerleyip yaş aldıkça kaşlarda düşme meydana gelir. Kaşlar düştüğünde ise kişi daha yaşlı ve yorgun gibi bir görüntü oluşur. Fakat artık böyle bir görüntüye mahkum olmak zorunda değilsiniz. Bunun için iple kaş kaldırma uygulamasından yaptırabilirsiniz. Bu oldukça kolay ve ekonomik uygulama sayesinde, yepyeni ve etkileyici bir görünüme sahip olacaksınız.

İple Kaş Kaldırma
İple Kaş Kaldırma

İple kaş kaldırma, herkes tarafından yaptırılabilir. Sadece hamile olanlar ve çocuk emzirme döneminde olanlar için tavsiye edilmeyen bir operasyondur. Çünkü uygulamadan önce, lokal anestezi yapılmaktadır.

İple kaş kaldırma işleminde, saç içerisinde küçük bir çizik yoluyla cildinizin altından ipler geçirilmektedir. Bu sayede kaşınızın orta kısmı, kalkık bir görüntü alır. İple kaş kaldırma işleminden sonra, yüzünüzde ciddi değişimler meydana gelmez. Operasyondan çok kısa bir süre sonra, gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz. İple kaş kaldırma yöntemi, altı aydan bir yıla kadar geçerli olacak ve bölgeye yeni bir müdahalede bulunmanız gerekmeyecektir. Süre bittikten sonra, hiçbir kuşku duymadan tekrar aynı işlemi yaptırabilirsiniz.

İple kaş aldırma işlemini yaptırabileceğiniz şehirlerden biri de Ankara’dır. Bu işlem, oldukça yaygın olduğu için, pek çok şehirde de yaptırılabilmektedir. Operasyon kolay olmasının yanı sıra, oldukça ekonomiktir de. Yani çok küçük bir ücret karşılığında olağan üstü kaşlara sahip olabilirsiniz. Siz de, hem daha genç gözükmek istiyorsanız, hem de çok daha güzel ve anlamlı bir yüz istiyorsanız, iple kaş kaldırma uygulamasına başvurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi : Tunalı Hilmi Estetik

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz