Anasayfa Tanıtım İngilizce Öğrenme Sistemi İncelemesi

İngilizce Öğrenme Sistemi İncelemesi

3 Dakikada Okunur
0
0
74
İngilizce Seviyeleri

Yabancı diller içinde en çok konuşulan en popüler olan dil İngilizce’dir. Dünya nüfusunun çok büyük bir kesimi İngilizce konuşmaktadır, iletişim dili, politika dili dahi hep İngilizcedir ve bu da demektir ki İngilizce bilmek çok önemlidir. Yeteri kadar veya hiç İngilizce bilmiyorsanız geç kalmış sayılmazsınız, kısa yoldan ve devamlı konuşturup pratik yaptırarak size İngilizce öğretecek pek çok kuruluş var. Bu da gösteriyor ki İngilizce öğrenmemek artık bahanesi olmayan bir iş. Her isteyen ders programları dahilinde İngilizcesini ilerletebilir.

İngilizce Seviyeleri
İngilizce Seviyeleri
Gitmek istediğiniz kurs veya internet programları önce sizin ne kadar İngilizceye vakıf olduğunuzu anlamak ve o düzeyden size ders vermeye başlamak için seviye belirleme sınavına tabi tutar. Bu da az veya çok olan bilginizin ölçülebilmesi için gereklidir. İngilizce seviyeleri bu sınavdan sonra anlaşılır, belki en alt düzeydesiniz belki de kendinizi ifade edecek kadar da olsa İngilizce biliyorsunuz, sınav sonuçları bunun garantili sonuçlarını verecektir. Bazı kişiler orta seviyede kelime bilip cümle kurabilmekte olup geliştirilmesi gereken İngilizceleri vardır. Bu sıralamayı her dershane ve kurs kendi içinde adlandırmaktadır ve siz ne alt ne de üst düzeylerden birine değil, tam ihtiyacınız olan sınıfa gireceksiniz demektir.

İnternet üzerinden oturduğunuz yerden İngilizce öğrenmek isterseniz http://www.konusarakogren.com sitesi tam size göre. Kendi belirlediğiniz zamanlarda ders alıp İngilizceyi konuşarak öğrenme fırsatı yakalayacaksınız. Önce üye olmalı, ardından da sınava girip seviyenizi belirlemelisiniz ki derslerden istifade edebilesiniz. Bu sınav aslında yazılı değil, görüşmelerden yöneticilerin size soru sorarak öğrendikleri İngilizce düzeyi olacaktır ki bu süreç birkaç dakikayı geçmez. Ondan sonra gelsin eğlenceli konuşmaya dayalı İngilizce dersleri, sabit telefonun ve internetin olduğu her yerden bize ulaşabileceksiniz.

Sitemin Çalışma Şekli


Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz