Anasayfa Tanıtım İkizler Burcu

İkizler Burcu

6 Dakikada Okunur
0
0
89
rüyacos

İkizler burcu denilince ilk akla gelmesi gereken şey değişkenlik ve dengesizliktir! İkizler havai bir hava grubu mensubudur. İkizler burcu ile arkadaşlık yapmak çok zor olduğu gibi sevgili olmak ise başlı başına bir kaostur. Fakat sizi tatlı dilli yapısı, ince esprileri ve hoş sohbeti ile öylesine cezbeder ki ondan kopmak pek de kolay değildir. İkizler burcu insanları kendilerini cazibeli olmak konusunda öylesine yetiştirirler ki bir anda onun anlattıkları, heyecanı ve hareketli tavırlarına kapılıp gidersiniz. Bu kişiler oldukça zeki ve beceriklidir. Fakat onların değişken ruh halini anlamak için ciltler boyu psikanaliz kitabı okumak bile yetmez. Genellikle akıllı ve maceraperesttirler. Hayatta herşeyi öğrenmeye dair genel bir ilgileri vardır. Hemen her konuda bilgi sahibi olmayı severler. Tatlı sohbetleri de bu bilgi bikiminden kaynaklanır. İnsanlarda hayranlık uyandırmaktan büyük zevk alırlar ve narkissos misali suda yansımalarını izlemeyi çok severler. İkizler burcu özelliklerine bakıldığında genellikle bu insanların spontane yaşadıklarını görebilirsiniz. Anlık hamleler yapar ve sadece anı yaşarlar.

İkizler burcu özelliklerinin en belirgini heyecanlı ve genç bir ruha sahip oluşlarıdır. Derin mevzular yerine yüzeysel konularda konuşmayı tercih ederler. Ciddi bir konuşma yapmaktan fazlasıyla korkarlar ve böyle bir durumda sus pus olurlar. İkizler burcu özel ilişkilerinde duyguları üzerinde konuşmaktan hiç hoşlanmaz. Eğer sevgiliniz bir ikizler burcu ise asla onu zorlamayın çünkü zorladığınız takdirde ortamdan çekip gidecektir. İkizler burcunun her zaman karanlık bir tarafı vardır. Her an dark side’a geçme eğiliminde olabilirler. Çoğu zaman karamsar, sarkastik ve kıskanç bir yapıya sahiptirler. Çift karakterli olmaları bu durumda etkilidir. İkizler burcu kişilikleri karşısındaki kişiyi her zaman doğru bir biçimde analiz eder. Bu yüzden ikizlerden bir şey saklamak oldukça zordur. İkizlerin bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri sizi yorgun düşürebilir. Hızlı ve pratik kişilerdir. Hele birşeyi yapmak istediklerinde onun peşinden hiç durmadan giderler. Fakat ikizler yeniliklerin insanıdır. Eski ve sıradan şeyler onların kapsama alanında değildir. Eğer bir ikizler burcu ile birlikteyseniz sürekli kendinizi geliştirmeniz gerekecektir.

Rutin ve gündelik işler ikizlere göre değildir. Her gün aynı işleri yapmaktan çok sıkılırlar. Onlar her daim bir kaç konu ile ilgilenmeye bayılırlar. Genellikle anı yaşarlar ve plan yapmazlar. Eğer istedikleri gerçekleşmezse aylaklık eder ve sürekli zaman öldürürler. Açıkçası çalışıp kariyer basamaklarını tırmanmak pek ikizlere göre bir plan değildir. Onlar kaldırım taşlarını saymayı, insanları hikayeleri ile büyülemeyi severler.

Bir çok insan ikizler burcu mensuplarının yalancı olduğunu sanır ama hayır! İkizler burçları yalnızca dengesizdir. Hem de öyle dengesizdir ki karşıdaki insanın ruh sağlığını bile bozabilir! Fakat yalancı değildirler. Samimiyetsizlikten hiç hoşlanmazlar. İkizler burcu genellikle her ortamda ilgi odağı olurlar. Kişisel cazibeleri ve hoş sohbetleri ile tüm ortamdaki enerjiyi onlar yönlendirir. İlgi odağı olmak tipik ikizler burcu özelliklerindendir.

İkizler burcu günlük burç yorumlarını da takip ederek bu insanları belki bir parça anlayabilirsiniz. İkizler burcunun entelektüel olmaları, sürekli yeni şeyler öğrenme istekleri, akıllı ve analizci olmaları, dostlarına değer vermeleri olumlu özelliklerindendir. Olumsuz özellikleri ise huzursuzluk, şımarıklık, dengesizlik, şüphecilik, sorumsuzluk, tutarsızlık ve gevezeliktir.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz