Anasayfa Webmaster Hürriyet Bumerang Sistemi

Hürriyet Bumerang Sistemi

6 Dakikada Okunur
12
0
1,084
Hürriyet Bumerang Nedir

Herkese Merhaba,

Bugün sizlere bloglarınızı hitlendirmek için ve gelir elde etmek için kullanabileceğiniz sistemlerden biri olan Hürriyet Bumerang sistemini anlatacağım. Hiç vakit kaybetmeden detaylara koyulalım.

■ Hürriyet Bumerang Nedir ?

Hürriyet Bumerang Nedir
Hürriyet Bumerang Nedir
Hürriyet’in blog tutanlar için hazırladığı bir sevis olan Bumerang, blogçulara gelir ve hit sağlamayı planlayan bir ekosistemdir. Sisteme üye olmak tamamen ücretsizdir ve çeşitli üyelik özelliklerine göre kazanımlar elde edebilirsiniz.

■ Hürriyet Bumerang ile Neler Kazabilirsiniz ?

Hürriyet Bumerang sistemine üye olarak sitenize çeşitli kazançlar elde edebilirsiniz.
1. Yazarkafe : Yazarkafe belkide Hürriyet Bumerang sisteminin en çok yararlanılabilen özelliğidir. Eğer sistemde Platin Üyelik ile bulunuyorsanız, hergün maksimum 3 yazıyı Yazarkafeye iletebilirsiniz. Bu sayede sitenize hit akışı oluşturmuş olursunuz.

2. Boomads Reklamları : En az Altın üye iseniz, blogunuzun içeriğine göre çaşitli reklam teklifleri alabilirsiniz. Bu reklamlar genelde tanıtım yazıları şeklinde oluyor. Her reklam teklifi karşılığında sistemdeki hesabınızda para birikiyor. Daha sonra sistemdeki paranız en az 50TL olduğunda paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Parayı hesap aktarma esnasında bir miktar kesinti olduğundan ne kadar yüksek parayı çekerseniz, kaybınız o derece az olacaktır.

3. Backlink : Sisteme girerek Hürriyet gibi yüksek kaliteli siteden backlink almış oluyorsunuz. Bu da Google gözünde + hanenize yazılıyor.

■ Hürriyet Bumerang Üyelik Tipleri ve özellikleri nelerdir ?

Bumerang sistemine başvurduğunuzda siteniz 72 saat içinde incelenerek size geri dönüş yapılır. Sitenizin durumuna göre 3 farklı üyelikten bir tanesi ile sisteme giriş yaparsınız.
1.Bronz Üyelik : Sistemdeki en düşük üyelik tipidir. Muhtemelen blog tutmaya yeni başlamışsınız ve siteniz kötü durumdadır. Ancak üzülmeyin içerik girmeye devam edin. Bir süre sonra tekrar başvurarak yeniden değerlendirilmeyi isteyebilirsiniz. Bu üyelik tipinde reklamlardan ve Yazarkafe’den yararlanamazsınız.

2. Altın Üyelik : Sistemdeki üyeliklerin büyük bir bölümü bu kategoridedir. Altın üyelikte Boomads reklamları alabilirsiniz. Ancak Yazarkafe’yi kullanamazsınız.

3. Platin Üyelik : En üst seviye üyelik tipidir. Bu üyelik tipinde Bumerang sisteminin tüm özelliklerinden yararlanırsınız. O yüzden Patin Üye olmaya çalışarak kazanımınızı arttırın.

■ Peki Nasıl Platin Üye olabilirim ?

Platin üye olabilmeniz için sitenideki yazı sayısı ve yazıların kalitesi yüksek olmalıdır. Verilen şablonu sitenize yerleştirmeniz gerekli. Daha sonra da temanızın tasarımına dikkat etmeniz gerekir. Temanın görselliği yüksek, içerikleri göstermesi gereklidir. Aslında görüldüğü gibi temel bir ayrım bulunmuyor. Sadece tümden bir kalitenin bulunması gereklidir.

■ Sisteme üye oldum nasıl reklam alırım ?

Eğer Altın veya Platin üyeliğiniz varsa reklam yayınlama hakkınız bulunuyor. Ancak reklamlar sistem tarafından size önerilir. Sizin bir başvurunuz olmuyor. Reklam teklifi almak için bol bol içerik girip beklemeniz gereklidir. Sisteme başvuran firmalar sizin içeriğinizi uygun bulması halinde teklifler almaya başlayacaksınızdır.

■ Hürriyet Bumerang Sistemi Genel Yorum

Eğer yeni blog tutmaya başladı iseniz, Bumerang sistemi size çok katkı sağlayacaktır. Gerek maddi getiri, gerek hit getirisi gerek ise sosyal çevre edinmenize yardım eder. Bu nedenle üye olmaktan çekinmeyip sisteme girmeniz yararınıza olacaktır.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Webmaster

12 Yorumlar

 1. Ey Haber

  21 Nisan 2015 at 9:07 pm

  Elinize sağlık çok güzel bir anlatım olmuş…

  Cevapla

  • Ayhan

   21 Nisan 2015 at 10:03 pm

   Teşekkür ederim, yeni başlayanların işine yarayacaktır.

   Cevapla

 2. Muharrem

  22 Nisan 2015 at 2:40 pm

  Genel konular yerine belirli bir konu ile ilgili bir blogda yazıyorsanız pek fazla yararlanamıyorsunuz

  Cevapla

  • Ayhan

   22 Nisan 2015 at 2:42 pm

   Bu birazda konuya göre değişiyor aslında. Yorumunuz için teşekkürler.

   Cevapla

 3. Ramiz

  23 Nisan 2015 at 6:48 am

  Bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler.

  Cevapla

  • Ayhan

   23 Nisan 2015 at 10:54 am

   Teşekkürler yorumunuz için.

   Cevapla

 4. Ufuk

  24 Nisan 2015 at 7:35 am

  Anlatım olarak kısa ve öz olmuş. Gayet başarılı şekilde özetlemişsin. Fakat ben artık bu sisteme karşı güvenimi yitirdim diyebilirim. Geçmişte epey sorun çıkardılar kendi adıma.

  Cevapla

 5. msoner

  27 Nisan 2015 at 9:06 pm

  Bende başvurmuştum fakat o kadarda bilgim yoktu konu için teşekürler

  Cevapla

 6. selim

  3 Temmuz 2015 at 12:05 pm

  1 aydır üyeyim 0 teklif ile rekora koşuyorum şablonu flnda kaldırdım. Tekrar isterlerse yollarlar para ekleriz :)

  Cevapla

 7. Emre

  3 Temmuz 2015 at 8:38 pm

  İlk sitemi blogspot’ta açmıştım 5-6 ay sonra bumerang sistemi ile karşılaştım altın üye olarak kayıt oldum genelde 15TL’lik yazılar yayınladım daha sonra platin üye oldum 20TL’lik yazılar yayınlamaya başladım toplam 200TL civarı ödeme aldım daha sonra yeni site açınca eski site ile ilgilenmeyince tekliflerde gelmiyordu doğal olarak öyle kaldı işte. Şimdi kaç liralık teklifler veriliyor bilmiyorum. Yani kötü bir sistem değil.

  Cevapla

 8. Mehmet Ali Çatal

  10 Ağustos 2016 at 4:48 pm

  Merhaba. Uzun süredir teklif almıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

  Cevapla

  • Ayhan

   11 Ağustos 2016 at 8:50 pm

   Bu aralar bana da gelmiyor. Sistemle alakalıdır muhtemelen.

   Cevapla

Cevap Yaz