Anasayfa İncelemeler Her iPhone’da Bulunması Gereken 5 Oyun-2

Her iPhone’da Bulunması Gereken 5 Oyun-2

4 Dakikada Okunur
1
0
131
iPhone 5

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlere, daha önceden yapmış olduğum iPhone oyun incelemelerinin yenisini yapacağım. Bu yazımda 5 adet yun inceleyeceğim.İlerleyen dönemlerde deneyimlerime göre yazı serisi devam edecektir.
Hiç vakit kaybetmeden oyunlara geçelim.Oyunları satın almak için resimlere tıklayabilirsiniz.

1-BADLAND

Hikaye:
Oyun hakkında ilk söylemem gereken huzur verici olduğudur.Oyunu ilk açar açmaz kuş sesleri sizin stresinizi alıp götürecek.Gerek grafikleri gerekse müzikleri gerçekten harika.Oyunda karakterimiz ekrana bastığımız sürece yükseliyor.Aynı zamanda kayan ekrana yakalanmadan parkurda ilerlememiz gerekiyor.Oyun zaten 2013 yılı tasarım ödülü sahibidir.Yeni güncelleme ile Co-op modu gelmiş.Yeme de yanında yat olmuş gerçekten.

Fiyat:$3.99

Boyut:167Mb

2-Dolmuş Driver

Hikaye:
Oyun kulağa çok aşina geliyor değil mi? Evet bir Türk studio tarafından tasarlanmış bir oyunla karşı karşıyayız.Oyun Unity oyun motoru kullanılarak tasarlanmış. Oyunda tahmin edebileceğiniz gibi Dolmuş Şöförlerini canlandırıyoruz. İstanbul trafiğinde çılgın makaslar atarak yolcu kovalıyor.Aynı zamanda yolcularla eğlenceli sohbetler ediyoruz. Oyunun müzikleri ve seslendirmeleri gerçekten Mükemmel. Açar açmaz Türk yapımı olduğunu hissettiriyor.

Fiyat:Ücretsiz

Boyut:145Mb

Türk yapımcılara bir saygı lütfen tılayıp detaylı bakın yapımcılara.
2014-07-15 23.06.58

3-Nihilumbra

Hikaye:
Oyunda karakterimiz duruma göre değişimler gösteriyor.Bazen bir top gibi bazen ise bir korkuluk gibi oluyoruz.Atmosfer ise karanlık ve gizemli bir yapıda tasarlanmış.Müzikler gerçekten kaliteli ve havaya sokan cinsten.

Fiyat:$2.99

Boyut:151Mb

4-2048

Hikaye:
Oyun tam olarak bir bulmaca oyunu.Amaç gayet net.Aynı numaraları yan yana getirerek büyütebildiğimiz kadar büyütüyoruz.Bir zaman sonra telefon şarjı bitene kadar hatta şarjdayken bile kendinizi oynarken bulabilirsiniz.

Fiyat:Ücretsiz

Boyut:3.4Mb

5-Crayz Taxi

Hikaye:
Adından da anlaşılacağı gibi oyunda çılgın bir taksiciyi canlandırıyoruz.Etrafda deli gibi taxi araanlar bir sürü insan var.Biz içlerinden birisini alıp istediği yere kadar götürüyoruz.Tabi ki çılgın bir tarzda.

Fiyat:$4.99

Boyut:151Mb

Bu yazımdaki önerilerim bunlar olacak.Umarım hoşunuza gider ve eğlenceli vakit geçirirsiniz. Eklemek istediğim önemli bir nokta var.Ben oyunların hepsini ücretsiz edindim.Sizde indirimleri takip ederek çok iyi oyunları çok uygun fiyatlara edinebilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In İncelemeler

Bir Yorum

  1. Serdar

    24 Temmuz 2015 at 4:22 pm

    Dolmuş driver Türk yapımı olmasının yanında gerçekten eğlenceli bir oyun

    Cevapla

Cevap Yaz