Anasayfa Tanıtım Hepgiyim’den Spor Ayakkabı Alışverişim

Hepgiyim’den Spor Ayakkabı Alışverişim

3 Dakikada Okunur
1
0
151
Ayakkabı

Evet her sene olduğu gibi yaz ayları ile birlikte artık alışveriş sezonu da gelmiş bulunuyor. Özellikle İzmir gibi yazın çetin ve yakıcı geçtiği bir yerde yaşayıp, yaz için alışveriş yapmayan yoktur herhalde. Yaza uygun pantolonlar, tişörtler almak farz oluyor. Ancak bunlarla birlikte ayakkabı tercihleri de çok önemli benim için. Çünkü yazın sıcağında ayağımı terleten bir ayakkabı ile günce 10 saat geçirmek açıkçası benim tercih ettiğim bir şey değil.

Bu nedenle ayakkabı seçimi konusunda biraz araştırmacı ve seçiciyim. Alacağım ayakkabı ve alacağım yer benim için çok önemli. Genellikle ayakkabılarımı deneyerek alsam da, bazı durumlarda internet sitelerinden almaktan da kaçınmıyorum.

İşte bu durumlardan bir tanesi de www.hepgiyim.com üzerinden yaptığım alışverişti. Hemen aldığım ayakkabıyı sizlere göstereyim.

 

Hepgiyim
Hepgiyim

Öncelikle yaz aylarında spor yapabilmek için ayakkabıların hava alması gerekiyor. Bu üründe fileli yapı sayesinde ayaklarımız hava alıyor ve terleme yapmıyor.

Tabi ürün kadar alışveriş yaptığımız sitenin de kalitesi, müşteri memnuniyeti önemlidir. Aldığım ayakkabı, sürat kargo ile sorunsuz bir şekilde vaat ettikleri gibi 2 gün içerisinde kapıma kadar geldi.

Ayakkabı
Ayakkabı

Belki de en güzel tarafı da bu sorunsuz ve hızlı kargoyu ücretsiz olarak sunmalarıydı kuşkusuz. Ayrıca ilgilenenler için kapıda ödeme seçeneği sayesinde kredi kartı olmaması durumlarında alışveriş yapma olanağı sağlıyorlar.

Sizler de yaz aylarına yeni ayakkabılarla girmek istiyorsanız www.hepgiyim.com sitesini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Bir Yorum

  1. Aydın

    27 Nisan 2017 at 1:28 am

    Teşekkürler bu yazıyı okuduktan sonra sipariş verdim dediğiniz siteden ayakkabım geldi fiyatına göre kalitesi iyi.

    Cevapla

Cevap Yaz