Anasayfa Tanıtım Hep Yek 2 Komedi Tufanı

Hep Yek 2 Komedi Tufanı

6 Dakikada Okunur
0
0
131
Hep Yek 2

Gürkan ve Altan ikilisi serinin bir önceki filminde başarısız işlere imza atarak birçok sorun ile karşı karşıya kalmıştır. Son dönemlerde yaşadıkları da eklenince hep yek 2 filmi inanılmaz bir hal almıştır. Paketi teslim etmek için gönderilen Şahin’in yolu ikili ile kesişince bambaşka bir hava esmeye başlamıştır.
Cevat Türkiye’de başarılı bir mafya babası olmaya çalışmaktadır. Dünya’da nam salmak bütün karanlık işlerin sahibi olmak istemektedir. Acımasız ve karanlık bir adam olmasında etkisiyle birçok suçun baş mimarı olarak bilinmektedir. Son olayında ise ona ihanet edilmiştir. Fakat bunlardan geç haberi olacak ve kimsenin gözünün yaşına bakmayacaktır. Çünkü onun tek amacı kendisinden söz ettirmek ve nam salan bir mafya olmaktır.

Affedilmek ve Kurtulmak İçin Son Görev

Hep Yek 2
Hep Yek 2

Cevat, ihanete uğramaktan ve satılmaktan nefret etmektedir. Bu durumların içinde olmak onun için affedilmeyecek bir suçtur. Şahin tarafından paketin teslim edilmediğini öğrenince aklına gelen ilk şey ihanet edilmiş olmasıdır. Fakat bunun temel nedeni Gürkan ve Altan ile karşılaşmasıdır. Bunlardan habersiz bir şekilde Türkiye’nin her yerinde Şahin’i aratmaktadır. Kısa bir süre içerisinde de bulur ve yanına getirtir.
Şahin ise tüm yaşananlardan sorumlu olarak Gürkan ve Altan’ı sorumlu tutmaktadır. Fakat acımasız olan Cevat için bu neden pekte önemli değildir. Şahin’i tüm söylemlerine rağmen acımasız bir şekilde öldürür. İhanet ettiği için öldürdüğü adamı ise Gürkan ve Altan’a bırakır. Cevat’ın son isteği ise bu cenazenin ortadan kaldırılmasıdır. Eğer cenaze ortadan kaldırılmazsa Gürkan ve Altan’da affedilmeden öldürüleceklerdir. Cevat’ın tüm uyarılarını ve tüm tehditlerini göz önünde bulundurarak bu işi kabul ederler. Bunu yapmak ilk başta kahramanlarımız için kolay gibi gözükse de bu hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü sakar ikili aslında Şahin’in ölümüne sebep olan insanlardır. Sakarlıkları sayesinde bir adamın ölümüne sebep olan ikili şimdi büyük bir görev ile karşı karşıya kaldıkları için farklı olaylarında içine girmeleri an meselesidir.

Cenazeyi Yok Ederken Büyük Suçların İçine Düşecekler

Cevat’ın tehditleri ile çıktıkları bu yolda onları bekleyen inanılmaz zorluklar vardır. Hem kurtulmak ve hem de yeniden başlamak için Şahin’in cenazesi ortadan kaldırılacaktır. Bu cenazeyi ise kaldırmak için yola çıkmaya karar verirler. Daha yola çıkar çıkmaz birçok zorluğun ve birçok sorunun içerisine girmeye başlarlar. Cevat ise bu durumu kimsenin bilmemesini ve en kısa süre de halledilmesini ister aksi halde ikilide Şahin gibi öldürülecektir.
Kiliseye gitmeye karar veren ikili burada apar topar gelişen olaylar ile silahlarını çeker ve havaya ateş açarlar. Bu ayinde olan mafya babaları ise artık onların peşindedir. Hep Yek 2 filminde bu sefer Gürkan ve Altan daha büyük sorunlar karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu sorunlardan kurtulmak hiçte kolay olmayacaktır.
Kaynak: http://www.komedifilmlerim.com/hep-yek-2-full-hd-izle.html

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz