Anasayfa Tanıtım Güncel Oyun Haberleri Nereden Okunur?

Güncel Oyun Haberleri Nereden Okunur?

4 Dakikada Okunur
1
0
148
techkafa
techkafa
techkafa
Oyun sektörünün ne kadar hızlı geliştiğini ve birçok oyun severin yalnızca ilgi alanlarını içeren oyunlarla ilgili güncellemeleri dahi takip etmekte ne kadar zorlandığını fark etmişsinizdir. Oyun firmaları o kadar çok oyun güncellemesi ve detayı ardı ardına paylaşıyor ki hangisinin sizin için gerekli hangisinin sizin için gereksiz olduğuna karar vermek için sayfalarca dolaşmanız yada hiç okumadan geçip gitmeniz gerekiyor. Sektördeki bu hızlı gelişim ile birlikte oyun haberleri takip etmekte zorlananlara ufak bir tavsiye:

Takip etmek istediğiniz oyunlar için oluşturacağınız RSS’ler ile konulardan uzak kalmamak, aynı zamanda yalnızca sevdiğiniz oyunlar için okumalar yapmak çok kolay bir hale geldi. Rss konusunda oldukça başarılı bir arayüz ve işlevselliğe sahip olan Feedly, bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Tek yapmanız gereken oyun yazıp aratmak. Belirlediğiniz ana kaynaklar içerisinde dilerseniz tamamını dilerseniz yalnızca konsol bazlı haber takibi yapabilirsiniz.

Bunlarla kim uğraşacak, bana daha kolay ulaşabileceğim bir kaynak lazım diyorsanız da http://techkafa.com/ sizin için güncel haberleri ilgi alanlarınıza göre inceliyor ve yalnızca bilmeniz gerekenler önemli olayları filtresinden geçirip size sunuyor.

Oyun konusunda birçok kaynaktan bir şeyler aramak yerine tek kaynaktan birçok şeyi halledebilmek için Tech Kafa doğru kaynağız! Siz sayfalarca haber içerisinde vaktinizi kaybetmeyin diye oyun tutkunu ekibimiz ile güncel konuları derinlemesine araştırıp okuyor ve bilmeniz gerektiği kadarını sizlere yalın ve anlaşılır bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Eski oyuncular için farklı kaynakları da bir araya getirdiğimiz Tech Kafa içerisinde gta san andreas hileleri gibi dağınık gördüğümüz yazıları bir araya getirip daha kolay bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir hale getirmekte en büyük amaçlarımız arasında.

Tek atımlık sevdiğiniz haberler için sizi de Tech Kafa’ya bekliyoruz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Bir Yorum

  1. Can

    6 Haziran 2015 at 6:12 pm

    Güzel site cidden beğendim.

    Cevapla

Cevap Yaz