Anasayfa Dizi Görünen Adam – Onur Ünlü’den Yeni YouTube Dizisi

Görünen Adam – Onur Ünlü’den Yeni YouTube Dizisi

5 Dakikada Okunur
0
0
119
Görünen Adam

YouTube artık benim için ve muhtemelen beni takip eden siz okuyucularım için o kadar büyük bir platform oldu ki artık yaşam tarzımızı ve alışkanlıklarımızı değiştirir oldu. Artık işten eve geldiğimde televizyonu açmak yerine, YouTube üzerinden takip ettiğim kanalları gezerek yeni bir içerik var mı onu takip eder oldum. Çünkü internette olmanın özgürlük ve düşük maliyet nedeniyle bu mecrada özgün içerikler üretmek çok kolay bir hale gelmişti. Daha doğrusu özgün içerik üreten YouTube kanalları sayısı artmıştı.

Aslında hep duyardık artın Avrupa’da ve ABD’de insanlar internetten bir şeyler izliyorlar diye. Bizim için bu sadece kendince içerik üreten kanallardan ibaretti. Ancak internetten içerik üretmek konusunda çığır açan kuruluşlardan Netflix‘in ülkemizde yayın hayatına başlaması ile birlikte şahsen benim internet içeriklerine olan bakış açım değişti.

Hoş Geldin Netflix, Sefalar Getirdin mi ?

Düşünsenize özgün ve kaliteli diziler ve filmler izlemek için artık televizyona ihtiyacımız olmayacak. Daha fazlası sırf genel izleyici kitlesi benimsemez diyerek bazı projelerin baştan öpe atılmasına gerek olmayacak. Çünkü artık diziler internetten yayınlanabiliyor olacak. Belki de daha önemlisi internetten yayınlanmak üzere çekilebilecek.

Netflix’in ülkemize giriş yapması ile birlikte bende olduğu gibi ülkemizdeki yatırımcıların da aklında bir ampül yanmış olacak ki sırasıyla BluTV ve puhuTV gibi internet yayıncıları piyasaya giriş yaptılar. Özellikle son zamanda Twitter‘da büyük yankı uyandıran Fi dizisi sayesinde herkes internet dizileri olabileceğini kabul etmeye başladı.

İşte bu noktada geçtiğimiz gün ofis arkadaşlarımdan duyduğum haber beni heyecanlandırmıştı. Sizin Leyla ile Mecnun dizisi ile tanıdığınız Onur Ünlü, yeni YouTube dizisi ile bizlerle birlikte olmuştu. Bu arada ben Onur Ünlü ile Beş Kardeş dizisi, aslında öncesinde Deli Yürek dizisi ile tanışmışım, ile tanışmıştım.

Görünen Adam – Onur Ünlü’den Yeni YouTube Dizisi

Aslında Görünen Adam bir YouTube dizisi olmanın yanı sıra fantastik yapım olması ile dikkat çekiyor. Fantastik bir dünyada herkes görünmez halde hayatını yaşıyor. Baş kahramanımız Kurtuluş’un başına gelen bir olay nedeniyle görünür hale gelmiştir. Ve sonrasında fantastik dünyanın içinde ilerliyor ve bu işin peşini bırakmıyor. Biz de bu fantastik hikaye içerisinde kendimize bir yer buluyoruz. Bu arada dizinin çok enteresan bir reklam yöntemi bulunuyor. Dizi içine reklam s-yedirilmiş. Ve reklam olduğu saklanmıyor ve bunu hikayenin bir parçası haline getiriyor.

Ben Görünen Adam‘ın ilk 5 bölümünü izledim ve çok beğendim. Sizlerin yorumu nedir ?

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Dizi

Cevap Yaz