Anasayfa Tanıtım Gömlek ile Yapılabilecek En Şık Kombin Çeşitleri

Gömlek ile Yapılabilecek En Şık Kombin Çeşitleri

5 Dakikada Okunur
0
0
1,410
Erkek Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri bir erkeğin gardırobunun en kilit parçalarını oluşturur. Birkaç gömlekle onlarca farklı kombin yapılabilir. Erkek giyiminin en önemli parçasının gömlek olduğunu göz önüne alırsak gömleklerin hayati bir önem taşıdığını görebiliriz. Gömlek modelleri erkek giyiminde bu denli önemli olduğu için seçim yaparken oldukça titiz davranmak gerekiyor. Erkek gömlek modelleri seçerken rengi, deseni, yaka kesimi, kumaşı ve kalitesi gibi kriterlere mutlaka dikkat edilmelidir.

Klasik bir görüntü sergilemek isteyen erkekler regular fit gömleklere yönelmelidir. Modern stiller için ise slim fit gömlek türleri sizin için ideal olacaktır. Kiğılı slim fit erkek gömlekleri, takım elbiselerin içinde harika duruyor. Navy blue, lacivert, siyah ve özellikle beyaz renkteki slim fit gömlekleri spor blazer ceketler ile kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Erkek gömlek modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için www.kigili.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Gömlek
Erkek Gömlek

Erkek Gömlek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Erkek gömlek modellerinde renk seçimi yaparken temel bir kurala dikkat etmek aslında yeterlidir. Bir kombinde üç temel renk kullanmak erkek modası açısından değişmez bir yasadır. Bu renklerden ilki tüm kombini domine eden bir ana renk, ikincisi dominant rengi destekleyen ve ona yakın tonlarda ya da tamamen kontrast bir ara renk, üçüncüsü ise kıyafetin detaylarını oluşturacak vurgu rengidir. Vurgu renk hem ana renk hem de ara renkle kontrast oluşturmalıdır. Vurgu rengi aksesuarlarda kullanılan renktir.

 

Açık renk erkek gömlek modelleri, koyu renk pantolon ve açık renk ayakkabı kombinasyonu her zaman şıklığın garantisidir. Bu kombini tersine çevirebilirsiniz. Koyu renk gömlek, açık renk pantolon ve koyu renk ayakkabı giyerek yine hoş bir silüet oluşturabilirsiniz. Asla baştan aşağı aynı renkte giyinmeyin. Bu tür bir giyim stili bir tarz olabilse de, çok nadir tercih edilmelidir. Bu konuda siyah elbette bir istisnadır. Baştan aşağı siyah bir takım elbise çekici görüntüyü garantileyebilir.

 

Mavi ve kahverengi tüm tonlamaları ile kullanılabilir. Gök mavisi, denizci mavisi, lacivert, kobalt mavisi, taba, bej gibi tonlar ensemble yapılabilir. Siyah ve beyaz kombini ise her zaman çalışan garantili renk kombinlerinden biridir. Siyah ve bordo, siyah ve mürdüm gibi cesur renkleri birbiriyle çok yakıştırıyorum. Bu tür kombinler oldukça seksi ve maskulen bir görüntü sergilemenizi sağlar, benden söylemesi!

En ekonomik ve şık erkek gömlek fiyatları için Kiğılı’yı ziyaret edebilirsiniz. Yüksek standartlara sahip erkek gömlek modelleri ve erkek gömlek fiyatları için tek adresiniz olan www.kigılı.com internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz