Anasayfa Tanıtım Göğüs Büyütme Ameliyatı nedir?

Göğüs Büyütme Ameliyatı nedir?

5 Dakikada Okunur
0
0
67
Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme ameliyatı bir kadının göğüs boyutunu, şeklini veya dolgunluğunu değiştirmek için yapılan ameliyattır. Hastanın istediği boyutlarda göğüslere sahip olmasını sağlar ancak her boyutta silikon göğüs her vücuda uygun değildir. Hastanın boyu, kilosu ve göğüs kafesi genişliği gibi vücut özelliklerine göre değişiklik gösterir. Uzun bir kadında daha küçük silikonlar güzel durmayacağı gibi kısa bir kadında ise büyük göğüsler de estetik görüntüyü oldukça bozacaktır. Ancak uzun bir kadında göğüs kafesi ve omuzlar geniş değil ise ideal göğüs boyutu da küçülecektir.

Göğüs Büyütme
Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme ameliyatı küçük göğüsleri büyütmek için gerçekleştirilebileceği gibi hamilelik, emzirme ve aşırı kilo kaybından dolayı sarkan göğüsleri eski haline getirmek veya doğuştan asimetrik olan göğüsleri düzeltmek için de gerçekleştirilebilir.

Bu göğüs protezlerini korumak için yapılması gerekenler nelerdir?

Aşırı güneşte kalmak göğüslerinizdeki lifleri zayıflatarak göğüslerinin sarkmasına neden olacaktır. Bununla birlikte güneş lekeleri ve çatlaklar da sarkmaya sebep olabilir. Bunu önlemek için SPF açısından yüksek güneş koruyucuları ve nemlendiriciler kullanabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli spor sayesinde protezi tutan meme kaslarını da güçlendirmelisiniz.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Mümkün müdür?

Maalesef internette ve basında bu konuda çokça spekülatif bilgi mevcuttur. Bir takım bitki karışımları ile ya da fizik egzersizlerle ameliyatsız meme büyütme yapılması mümkün değildir. Aquafilling adı verilen dolgu maddeleri ile ameliyatsız göğüs büyütme yapılabilmektedir. Bu işleme dolgu ile meme büyütme adı da verilmektedir.

Peki, göğüs büyütme ameliyatı fiyatları nedir?

Bu ameliyatlar için oldukça fazla değişken vardır. Fiyatlar seçtiğiniz ameliyat tipi, silikon tipi ve hatta şehir seçeneğinize kadar değişkenlik gösterebilir. Seçtiğiniz silikonun kalitesi ve hatta şekline kadar her türlü faktör burada etkilidir. Ayrıca seçtiğiniz hastanede ameliyat şartları ve cerrah ücreti de fiyatınıza dahil olacaktır. Yaklaşık olarak size çıkacak ücret minimum 6.000 TL ile 13.000 TL arasında olacaktır ancak net bir bilgi için öncelikle doktorunuzla görüşmeli ve bütün isteklerinizi belirterek ücreti hesaplamalısınız. Fiyatı ucuz olduğu için kalitesiz meme büyütme ameliyatı geçirmeniz sonradan tekrar bir ameliyat geçirmenize sebep olacaktır ve bu da size çok daha fazla paraya mal olacaktır. Bu yüzden ameliyat yaptırmadan önce hiçbir masraftan kaçınmamalı ve kaliteli ürünler seçmeye özen göstermelisiniz.

  • dogal-gogus-buyutme-nasil-olur-7858851_x_3272_o

    Göğüs Büyütme Ameliyatı

    GÖĞÜS BÜYÜTME (MEME BÜYÜTME) AMELİYATI                 Meme Büyütme Nedir ? Göğüslerinin b…
Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz