Anasayfa Kişisel Etkili Görseller İçin Ücretsiz Fotoğraf ve Font Kaynakları

Etkili Görseller İçin Ücretsiz Fotoğraf ve Font Kaynakları

4 Dakikada Okunur
1
0
156
234926

Etkili Görseller İçin Ücretsiz Fotoğraf ve Font Kaynakları

 

unnamed

Geniş bir fotoğraf arşiviniz var, düzenli olarak fotoğraf çekiyor. Fotoğraflarla oynamayı seviyorsanız ve instagram gibi sosyal medyada paylaşım yapmayı seviyorsanız sizler ücretsiz fotoğraf araçları:

Google Photos:

new-google-photos-app-100588450-primary.idge

Sade, kolay ve kullanışlı bir program olan Google Photos sizlere güzel bir hizmet sunuyor. Uygulama Windows, Android ve İOS’ta bulunuyor. İşte Google Photos özellikleri

Fotoğraflara kolay bir şekilde efekt, renk ve animasyon ekleyebiliyorsunuz.

Google hesabınıza fotoğrafları yedekleyebilirsiniz.

Sosya mecralarda kolayca fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Fotoğrafın çekildiği konumu bulabilirsiniz.

Afterlight:

afterlightreview1

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş profesyonel bir uygulamadır. Fotoğraf düzenlemek için onlarca filtre efekt ve diğer düzenleme araçlarına sahiptir. Uygulama Android, İOS ve Windows Phone platformlarında bulunuyor.

Repix:

repix-dribble-8

 

Android ve İOS’ta bulunan Repix uygulaması ile boyama yapabilir ve fotoğraflarınıa efektler farklı efektler ile zengin bir efekt deposuna sahip fotolarınıza farklı efektlerle görsel şölen katmak isterseniz uygulama listenize ekleyebilirsiniz.

Photoshop Touch:

photoshoptouchretina

Adobe Photoshop’un mobil versiyonudur. Akıllı telefon ve tabletlerinizden profesyonel fotoğraf edektleri verebilirsiniz. Photoshop Touch masaüstü programı kadar kullanıcıyı tatmin etmese de Photoshop’un birçok özelliğini bulunduruyor.Mobil ortamda Photoshop yapmak isteyenleri tatmin edebilecek kadar özellik içeriyor. Bu uygulama Android ve İOS platformlarında vardır.Photoshop ile ilgilenen arkadaşlar uygulama listesine ekleyebilir.

Retrica:

retrica-pro-v2-3-1-apk

Popüler bir kamera ve fotoğraf düzenleme uygulaması olan Retrica İnstagram kullanıcılarının vazgeçilmezidir. 2012 yılında yapılmış olan uygulama 500 milyondan fazla indirilmiştir.Genel kullanıcı kitlesi olarak genç nesilleri hitap alıyor olsada güzel efektleri ile her yaştan insanın ilgisini çekebilir Android ve İos platformlar üzerinden indirebilirsiniz.

Piclab:

72b362fe34a16cdcecd9dbf51af1e462

Fotoğraflarınızın üzerine unutulmaz anılarınızı güzel yazılarla eklemek isterseniz,Özellikle fotoğraf üzerine yazı yazmak isteyenlerin kullanması gereken bir uygulamadır.Fotoğraflar üzerinden yazılarla hediyeler hazırlamak isteyenlerinde bakması gereken bir program diyebiliriz :)

Picjoy:

PicjoyA

Sadece İos platformunda bulunan Picjoy uygulaması görsel açıdan ve uygulama kolaylığı açısından faydalı bir programdır. Bir hayli ilgi çekici uygulamanın özellikleri:

Fotoğraflarınızı otomatik olarak havaya, mevsime, saate ve güne göre sizin için kategorilere ayırıyor.

Arama ekranına gün ismi yazdığımızda o gün çekilmiş fotoğraflar ekrana geliyor.

Başka bir özelliği de fotoğrafınıza hikâye yazabiliyorsunuz. Hikâyeleri fotoğrafla ilişkilendiriyorsunuz. Daha sonra istediğinizi fotoğrafın varsa hikayesini okuyabiliyorsunuz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Kişisel

Bir Yorum

  1. Meçhul Adam

    14 Aralık 2015 at 10:30 pm

    Birde Pixlr var bunu unutmamak lazım :)

    Cevapla

Cevap Yaz