Anasayfa Webmaster En İyi WordPress Kişisel Blog Temaları

En İyi WordPress Kişisel Blog Temaları

5 Dakikada Okunur
0
0
701
En İyi Wordpress Kişisel Blog Temaları

Belki bilenleriniz vardır. Uzun bir süredir yeni bir tema arayışındaydım ve sürekli olarak gerek Twitter, gerekse çeşitli forumlarda kendime uygun WordPress kişisel blog teması arayışındaydım. Aslında elimde güzel bir arşiv de biriktirdim alabileceğim temalar olarak. Tam tamam artık almaya karar verdim dediğim anda, şu an kullandığım Woohoo Teması Themeforest üzerinde haftalık olarak ücretsiz hale geldi. Ben de fırsattan yararlanıp temayı edindim. Ancak şu an para ile satılıyor. Ben listeye kendisini eklemiyorum. Çünkü zaten şu anda bu yazıyı okurken temanın kullanımını görüyorsunuz. Siz yine de satın almak isterseniz ŞURADAN alabilirsiniz.

NOT : Vereceğim linklerde referans kodum bulunuyor. Satın benim referansım üzerinden alırsanız 3-5 bir şeyler bana da gelir. Sonra söylemeden referans link verdi olmasın.

1 – Bone

Bone
Bone

Aslında para vererek alsaydım kesinlikle alacağım tema bu olacaktı. Çünkü sadeliği, minimalist tasarımı ve modernliği ile tam aradığım tarzdaydı. Hem şık hem de sade olmayı başaran Bone temasını Themeforest üzerinden 59$‘a satın alabilirsiniz.

2 – Ink — A WordPress Blogging theme to tell Stories

Ink
Ink

Benim asında okunurluk oranı yüksek WordPress temaları arayışım nedeniyle uzun bir süre gündemimde kalan Ink teması, klasik blog tasarımından uzak sidebar içermeyen tasarımı nedeniyle benim listemden çıktı. Ancak sizin için sidebar kullanımı önemli değilse ve Medium tarzı wordpress teması arayışındaysanız mutlaka değerlendirmeniz gereken bir temadır.

3 – BloggingBox

BloggingBox
BloggingBox

Hızlı ve kullanışlı temaları ile öne çıkan Mythemeshop tarafından yakın zamanda satışa çıkarılan BloggingBox, gerek çok fazla kişide bulunmaması gerekse hızlı bir tema olması nedeniyle tercih edebileceğiniz bir wordpress temasıdır.

4 – Writing Blog – Personal Blog

Writing Blog - Personal Blog
Writing Blog – Personal Blog

Aslında ismi bile kişisel blog bu tema da bir süre benim listemdeki yerini korudu. Sadeliği ve bununla birlikteki şıklığı ile benim ilgimi çekmişti. Ancak ben biraz daha fonksiyonellik aradığım için  vazgeçtim. Ancak siz beğenirseniz mutlaka bir düşünün derim.

5 – MyBlog

MyBlog
MyBlog

Söylenen o ki her kimk i Mythemeshop temaları arasından birini kullansın, bir daha başka bir yerden tema alamazmış. Şaka bir yanı hız konusunda çok iddalı olan Mythemeshop ile en hızlı wordpress temaları arasından seçim yapabilirsiniz. MyBlog teması da bu konuda gayet iddalı temalrın başında geliyor.


Aslında en iyi kişisel blog temaları listesi çok daha fazla uzatılabilir. Ancak ben zaten aylardır arayış içinde olduğunuzu bildiğim için 5 adet ile kesiyorum. Belki bir süre sonra farklı bir kişisel blog temaları listesi ile karşınıza gelirim. Size tavsiyem çok fazla kişisel blog teması önerileri arasında gezip kaybolmayın ve az öz temalar belirleyip seçim yapın.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Webmaster

Cevap Yaz