Anasayfa Genel En Hesaplı Çamaşır Makineleri ile Evinize Pratiklik Getirin!

En Hesaplı Çamaşır Makineleri ile Evinize Pratiklik Getirin!

5 Dakikada Okunur
1
0
77
Çamaşır Makinesi

Yeni ev kuranların ihtiyaç listesinde genel olarak mobilya ve beyaz eşyalar yer alıyor. Beyaz eşya denince de ilk akla gelen kuşkusuz çamaşır makineleri oluyor. Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi çamaşır makineleri de bir evin olmazsa olmaz eşyalarından bir tanesi. Dolayısıyla günümüzde ev hanımlarının tercihlerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok model tasarlanıyor. Günlük yaşantınıza pratiklik kazandıran çamaşır makineleri ile yeni kuracağınız evinizi daha yaşanılası ve modern hale dönüştürebilirsiniz.

Enerji ve Su Tasarrufu ile Mükemmel Hijyen

Çamaşır makinesi denince ilk akla gelen hususlardan birisi şüphesiz enerji tasarrufu. A+++ özellikli modeller, genellikle su ve enerji açısından büyük bir tasarruf sağlıyor. Üstelik çok az su ve deterjan ile ultra hijyen elde etmeniz de mümkün hale geliyor. Ancak fiyat açısından çok büyük bir bütçeniz yoksa  A++ model ürünleri de gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.

Fonksiyonel Donanımlar ve Özel Nitelikler

Gelişen teknoloji sayesinde artık tüm çamaşır makineleri daha fonksiyonel özelliklerle donatılıyor. Örneğin: Anti alerji, ECO pamuk, hızı yıkama, leke çıkarma, yünlü ve narin yıkama çamaşır makinelerinde bulunan özelliklerden birkaçı. Her bir işlevsel özellik, makineye koyduğunuz çamaşırları kategorize ederek uygun programda yıkamanıza zemin hazırlıyor. Leke çıkarma butonu sayesinde inatçı kirler ve lekeler kolayca çıkarken anti alerjik program çamaşırlarınızdan alerji yapıcı partikülleri uzaklaştırıyor. Zaman erteleme ve çocuk kilidi ise ekstra nitelikler arasında yer alıyor.

Geniş İç Hacim Sayesinde Daha Fazla Yıkama

Çamaşır makinesi seçerken alacağınız modelin hacmini de mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Günümüzde beğeniye sunulan makineler artık 8-9 kg ağırlığında üretiliyor. Dolayısıyla bu tür modellerden yana seçim yaparsanız bir yıkama ile pek çok çamaşırlarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Maksimum devir hızı ve ses seviyesi ise diğer dikkate almanız gereken hususlardan birkaçı. Örneğin: 1000 rpm devir hızındaki makineler; battaniye, yorgan ve yastık gibi diğer ev tekstil ürünlerinizi de kolayca yıkayabilmenizi sağlıyor. Ancak çamaşır makinesi alırken performans kadar fiyat avantajı da göz önünde bulunduruluyor. Hele ki yeni ev kuracak, diğer beyaz eşya ihtiyaçları da olduğu için alacakları çamaşır makinesinin fiyat açıdan da beklentilere uygun olmasını amaçlıyor.

Teknoloji devi Media Markt, ev kuracak çiftleri en hesaplı çamaşır makineleri ile buluşturuyor. Siz de ihtiyacınız olan ürüne, online site üzerinden kolayca ulaşabilir ve ekonomik şekilde evinizi dekore etmenin keyfini sürdürebilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Genel

Bir Yorum

  1. İstanbul Acil Elektrikçi

    6 Şubat 2018 at 8:54 am

    Teknolojinin her imkanından faydalandığımız için şuan hiçbir şey bilmeyen bir çocuk bile 8kg kapasiteli son teknoloji çamaşır makinelerine yöneliyor. Mutlu bloglamalar :)

    Cevapla

Cevap Yaz