Anasayfa Tanıtım E-TİCARET İÇİN SANAL POS HİZMETİ: İYZİCO

E-TİCARET İÇİN SANAL POS HİZMETİ: İYZİCO

5 Dakikada Okunur
0
0
85
İyzico

Teknoloji çağı denildiğinde çoğumuzun gözü önüne robotlar, bilgisayar ekranında uçuşan kodlar, uçan arabalar gibi sahneler canlanır. Bundan birkaç yıl öcesine baktığımızda internetin hayatımızdaki yerinin gün geçtikçe derinleştiğini görüyoruz. Alışkanlıklarımız değişiyor. Mahalle bakkallarının veresiye defterleri çoktan nostalji sayfalarında yerini aldı. Kredi kartları artık günlük hayatın olmazsa olmazlarından biri ve bu durumun bir sonucu olarak artık internetin sunduğu onlarca nimete bir de online alışveriş eklendi. Hem firmalar hem de müşteriler alışveriş platformları konusunda artık sadece yaşadıkları alanla sınırlı kalmıyorlar. Bir tıkla dünyanın her noktasına mal satmak ya da satın almak mümkün.

İyzico
İyzico

Ancak firmalar tarafında, bu “kolaylık”ın arkasında zorlu bir süreç yatıyor. Sanal ödeme süreçlerinin çok ciddi bir teknik altyapısının olması gerekiyor. Bu hem güvenlik sağlamak hem de kullanıcı tarafındaki karışıklıkları engellemek için gerekli. Sanal POS bu ödemelerin alınabilmesi için var olması gereken ilk element. Hemen her gün kullandığımız POS makinelerinin internet alışverişi için düzenlenmiş biçimine sanal POS deniyor. Ancak birçok firma için bankalardan sanal POS alma süreçleri kötü anılar dosyasında yerini alıyor. Bu noktada firmalar alternatif çözümlere bakmak ve daha hızlı yol almak durumundalar.

Ülkemizde sanal POS hizmetinin kalite çıtasını zirveye çıkaran firmaların başında iyzico geliyor. E-ticaret ile ilgilenen firmalar için en hızlı ve en kalıcı çözümleri üreteren iyzico, bu firmalara işlerini geliştirebilmeleri için daha büyük fırsatlar yaratmış oluyor.

Özellikle Fraud kontrol olarak da bilinen sahteciliğe karşı geliştirilmiş hizmeti ile firmaların işlem operasyonları sırasında herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne geçiliyor. Yaşanılan sorunları minimuma indiren iyzico.com sayesinde ticaret hacminizi büyütmek ve dünya çapında bilinen marka haline gelmek artık çok kolay.

iyzico’nun servisleri arasında yer alan bir diğer ürün iyziCrossborder ile uluslararası satış yapan firmalar ABD Doları, Euro, İngiliz Sterlini ve İran Riyali ile ödeme alabiliyor. Yakın dönemde 190 ayrı para birimini portfolyosuna katacak olan ürün, dünya çapında ticaretin kapılarını aralıyor olacak. iyziCrossborder üzerinden geçen tüm işlemlerde, paranız ödemenin hemen ardından güncel kur üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek paranız hesabınıza aktarılıyor.

Iyzico’nun mobil destek uygulaması sayesinde de ofisinize bağlı kalmadan, telefonunuzdan tüm hesap hareketlerinizi kontrol edebilir ve hangi ürünün nereye satıldığını rahatça takip edebilirsiniz.

E-ticaretin bu kadar kolay olacağı aklınıza gelmis miydi? iyzico ile e-ticarete dair aklınızdaki tüm sorularınıza cevap ve kalıcı çözümler bulacaksınız. iyzico sadece bir tık uzağınızda sizi bekliyor.

 

  • İyzico

    Sanal Pos Hakkında Bilmeniz Gerekenler

    İnternetten alışveriş çağı beraberinde yepyeni uygulamaları ve sistemleri de getirdi. Bunl…
  • İyzico

    Yeni Nesil Sanal POS Hizmeti: iyzico

    Sanal POS, internet üzerinden banka kartları ya da kredi kartları ile ödeme alabilme imkan…
Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz