Anasayfa Tanıtım Doğru İç Çamaşırı Tercihi

Doğru İç Çamaşırı Tercihi

4 Dakikada Okunur
0
0
74
iç giyim

Doğru İç Çamaşırı Tercihi

Kıyafet modasında olduğu kadar İç Çamaşırı modasında da olup bitenleri takip etmek, her zaman şık görünmek biz kadınlar için vazgeçilmez bir zevktir. Sezonun en moda iç çamaşırı trendlerini seçmek ve kişiliğimizi iç giyimimizde de yansıtmak olmazsa olmazlarımızdan. Pekala iç çamaşırı seçme konusunda ne kadar bilgiliyiz? Görselliğimizin en özel parçasını seçerken nelere dikkat ediyoruz, sağlığımız için doğru iç çamaşırlarını seçebiliyor muyuz? Bu konuda bazı bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz. İç Çamaşırı seçimi konusunda en önemli faktör kumaşı ve kalitesidir. Eğer iç çamaşırınız şık olduğu kadar içinde kendinizi rahat hissettirsin ve sağlığınıza zarar vermeyecek türden olsun istiyorsanız öncelikle pamuklu kumaşları tercih etmelisiniz. Özellikle teni hassas olan ve alerjik bir yapıya sahip olan kişilerde naylon kumaşlar birçok probleme ve hastalığa neden olabilmektedir. Yaz aylarında naylon ve kalitesiz kumaşlar teri emmeyecek ıslaklığı yol açacak ve dolayısıyla rahatsızlık verecektir. Daha da önemlisi birçok mantar enfeksiyonuna da davetiye çıkaracaktır. Kumaşın sağlıklı seçilmesi kadar bedeninize uygun olması da önemlidir. Sırf beğendiğiniz için yada daha ince görünmek adına dar çamaşırlar almanız sadece vücudun şeklini bozmakla kalmaz, egzama gibi cilt rahatsızlıklarına da sebebiyet verir.

Gecelik Seçimi

Rahat ve dinlendirici bir uyku alabilmeniz için gereken şeylerin başında doğru gecelik tercihi yer almaktadır. Hem şık hem sağlıklı gecelik tercihleri yaparak kusursuz görünmek ve sağlığınızı korumanız mümkün. Çok farklı tercihler arasından ister spor ister fantezi bir gecelik seçimi yapın ancak kumaş kalitesine, kullanılan boyar maddelere ve beden uygunluğunuza dikkat ediniz. Bütün gece bedeninize temas edecek gecelik içinde oldukça rahat olabilmelisiniz. Özel geceler dışında tercihinizi pamuklu penye ürünlerden yana kullanmayı denemelisiniz.

Fantezi İç Giyim Tercihi

Fantezi İç Giyim konusu genellikle sır gibi saklansa da hepimiz için önemli bir yer tutmakta. Birçok bayanın dolabında mutlaka birkaç parça fantezi iç giyim ürünü bulunmaktadır. Ruhunuzu şımartacak ve partnerinizi oldukça mutlu edecek bu ürünleri seçerken de kaliteli malzemeden yapılmış olmalarına ve kolay giyilip çıkartılabilir olmalarına dikkat etmelisiniz.

http://www.icgiyimdunyasi.net

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz