Anasayfa Güncel Digitalzone’16 Yaklaşıyor Yerinizi Aldınız mı ?

Digitalzone’16 Yaklaşıyor Yerinizi Aldınız mı ?

3 Dakikada Okunur
0
0
91
Digitalzone'16

Genel olarak ülkemizde belli bir kültür seviyesinde olan ve yabancı dili olan kişiler dünya üzerinde yapılan etkinliklere imrenir ve ne zaman bu gibi etkinlikler bizim ülkemizde de yapılacak diye sitem ederler. Aslına bakarsanız bu kişilerin başında ben de geliyorum. Çünkü dünya genelinde yapılan harika etkinlikler ve konferanslardan bizler mahrum kalıyoruz. Ancak SEOzeo ekibi sitem etmekle kalmamış ve yapılması gerektiği gibi harekete geçerek muhteşem bir etkinlik gerçekleştirmişler. Evet ciddi anlamda dünya çapında bir etkinlik yaklaşıyor. Digitalzone’16 dünya genelinde SEO ve Dijital Pazarlama alanında önder kişileri ülkemize getirerek muhteşem bir hizmet yapıyorlar.

Digitalzone'16
Digitalzone’16

Geçtiğimiz senelerde SEOZeo ekibi düzenli olarak SEOZone etkinliklerini gerçekleştiriyor ve dünya genelinde alanında uzman kişileri etkinliklere davet ediyorlardı. Ancak bu yıl etkinliği bir, belki 2-3 adım öteye taşıyarak tüm etkinliği dünyanın önde gelen kişileri ile yürüterek dünya çapında bir etkinlik gerçekleştiriyorlar. Etkinliğe kimler gelmiyor ki…

Digitalzone’16 Konuşmacıları

Digitalzone'16 Konusmacilari
Digitalzone’16 Konusmacilari

Etkinlik kapsamında dünya genelinde SEO ve dijital pazarlama alanında yayın yapan kişiler konuşmacı olarak buraya geliyorlar. Açıkçası onlarca kişi arasında Moz’un kurucusu Rand Fishkin’i dinlemek mükemmel olacaktır. Olacaktır diyorum çünkü ben İzmir’de yaşadığım için ve çalıştığım için etkinliğe katılamıyorum. Ancak elimden geldiğince internet ortamından takip edeceğim.

Ancak sizler etkinliğe katılmak isterseniz Digitalzone’16 sayfasından detayları öğrenebilir, bu dünyaca geçerli etkinliğe katılabilirsiniz. Eğer katılamıyorsanız da benim gibi destek vererek daha nice etkinlikler yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Güncel

Cevap Yaz