Anasayfa Tanıtım Çekmeköy Sineklik

Çekmeköy Sineklik

3 Dakikada Okunur
0
0
78
Sineklik

MARMARA ÜRETİCİ SİNEKLİK FİRMASI

İLETİŞİM 0216 574 65 41 – 0543 239 78 57

İstanbul içinde bir çok sineklik hizmeti veren firma mevcuttur. Belkide şu ana kadar bir çok firmadan teklif almışsınızdır. Ancak bunların bir çoğu size diğerinden bir hayli yüksek fiyat vermiştir. Ve onlara neden bu kadar yüksek fiyat dediğinizde bizim ki kaliteli demiş olabilirler. Ancak durum öyle değil!

Fiyatı değiştiren bir çok unsur var. Çekmeköy sineklik olarak sizlere bu konu hakkında bilgi vermek istiyoruz. İnşaat ve dekorasyon sektöründe yani montajlı ürün sektöründe önemli olan işin boyutudur. Örneğin; Siz bir sineklik var derseniz bir ustanın o sineklik için gelip ölçü alması, imalata alıp getirip montaj yapması zaman olarak bir hayli masraf ve uğraş demektir. Yani 40 lira olan bir sineklik için size 100 tl demesi normaldir. 5 adet isterseniz 200 tl olur. Tabi hemen yanı başınızda komşunuza yaptırırsanız 35 tl de olur. FIRSATÇILAR hariç. Umarım bu kısmı anlamışsınızdır. Tüm mesele uğraşın kazanılacak kar’a değmesidir.

Özellikle pileli sineklik piyasada çok yeni diyebiliriz. Daha bir kaç yıl öncesine kadar yaygınlaşan plise diğer adıyla akordiyon sistem sineklikleri üretin firma çok az hatta üreticisini bulmak kolay olmadığını söyleyebiliriz. İşte buna bağlı olarak sizin fiyat aldığınız bir çok firma üretici değil aracıdır. Çekmeköy sineklik olarak üretici firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu nedenle teklif aldığınız bir çok firmadan daha ucuz ve daha hızlı olarak size hizmet vermemiz mümkündür.

Marmara Sineklik tüm istanbula hizmet vermektedir. Uygun pileli sineklik fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz