Anasayfa Tanıtım Casio Saat İle Hayatınıza Anlam Katın

Casio Saat İle Hayatınıza Anlam Katın

7 Dakikada Okunur
0
0
125
Ice Watch bayan saat

Casio İle Hayatınıza Anlam Katın
Hayata katkı ve yaratıcılık öğretisini benimseyen Casio saat Tokyo’da 1946 senesinde teknoloji şirketi olarak kurulmuştur. Japon teknolojisi ile piyasada yer alan firma 74 yıldır hayatımızda yer alır. Firma 1983 senesinde piyasa kazandırmış olduğu darbeler dayanıklı olan Casio G-Shock model ile uç sporlara, müziğe ve havacılığa pek çok esintiyi saatlerine kattı. Casio saat modelleri birbirinden şık, ilginç ve çekici tasarımları ile kullanıcısını her daim büyülemiştir. Casio G-Shock modellerinde bulunan su geçirmez özelliği ortak bir özelliktir. Silikon, plastik ve tiyanyum gibi özelliklere sahip kordon yapılarının yanı sıra modellerde deri kordon tasarımı da bulunur. Dijital ve analog tasarımlar klasik ve spor tazlarla harmanlanarak bizlerin beğenisine sunulmuştur. Marka ilk Casio G-Shock modelini yaratırken darbe alımını düşünerek tasarlamıştır.

Yüzeyde bulunan birkaç nokta tüm dış darbelere karşı saatinizi korumaktaydı. Teknolojinin gelişmesi ile Casio saat modellerinin kendisini darbeye dayanıklı bir hale getirmiştir. Modellerin birçoğunda bulunan yumrulu form saatinizi düşürdüğünüzde kesinlikle düz olan yüzeyler ile temas etmesini önler. Saate bağlı olan düğmeler, savunma mekanizması yerine geçen kuşatıcı çıkıntı saatin direkt olarak darbe almasının önüne geçer. Saati dağcılıkta, izcilikte, avcılıkta, kampta ve benzeri birçok alanda rahatlıkla kullanmak mümkündür. Spor modelleri günlük kullanım için sıklıkla tercih edilir. İyi görünmek adına için kıyafeti tam anlamı ile ortaya çıkartacak olan ve şıklığınızı ortaya çıkartacak olan en başlı aksesuar

Casio saat zarafeti ortaya çıkartan en doğru seçimdir. Marka ile zamanı en kullanışlı ve en doğru şekilde tek çatı altında bulabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Alacağınız her model garanti kapsamında satıldığından dolayı zaman içi çıkan sorunlarda bakım ve onarımını yaptırma olanağı bulunur. Hatta bakım ve onarımı yapılamayan modellerde sıkıntı yaşadığınız saatin yerine yeni bir saat alma imkânınız bulunur. Markanın modellerinin fiyat aralığı her keseye uygun şekilde hazırlanır. Markanın tüm koleksiyonunda yüksek fiyatlı saatler bulunurken oldukça uygun fiyatlı saatlere sahip olmak da mümkündür.

Takım Elbiselerinizin Şıklığınızı Saat ile Tamamlayın

Casio Edifice serisin modelleri özellikle erkek saat tutkunları tarafından tercih edilmektedir. Takım elbise giymenizi gerektiren ortamlarda tamamlayıcı bir unsur olarak öne çıkar. Casio Edifice serisin bayan saat modelleri özel davetlerinizde ve toplantılarınızda şıklığınızı tamamlamanızı sağlar. Bu anlamda Casio saat kendi stilinize göre seçebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesini sunar. Plastik ve çelik kasalı saatler, ihtiyaçlarınıza göre altimetre, barometre, termometre, blutooth, kronometre, dünya saatleri, alarm, 12-24 saat formatları, takvim, kronograf gibi çeşitli özellikleri ve tasarımları ile dikkat çekiyor. Bugün dünyaca ünlü markalar bir sürü para ödemek istemiyorsanız dünya markası olan Casio’nun özellikle Edifice Active Racing Line adı verilen serisi performans, fiyat ve kalite anlamında kesinlikle herkesi tatmin edecek şekilde tasarlanmıştır.

Marka bu serisinde dünyanın 300 şehrinde dünya saatlerine göre akıllı telefon bağlantısı yapabiliyor. Saatlerin akıllı telefonlara bağlanması hem dünyadaki 300 şehirden herhangi birinde hem de bulunduğunuz konumda doru konuma en doğru şekilde erişmenizi sağlamaktadır. Analoğ olan modellerinde bluetooth özelliği bulunuyor. Akıllı telefonların diğer farklı özelliklerini kontrol edebilme özellikleri ve alarm ayarlama özelliği ile benzerini hiçbir yerde görmediğiniz şekilde üst düzey kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunların yanı sıra saati aynı anda iki bölgede gösterebilen çift kadranlı olan dünya saati ( Dual Dial Worl Time ), istikraralı çalışmayı destekleyen Tough Solar sistemleri güçlü işlevleri ile saatleri destekliyor.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz