Anasayfa Tanıtım Carpex Kurumsal Koku ile Firmanıza Ait Bir Koku!

Carpex Kurumsal Koku ile Firmanıza Ait Bir Koku!

5 Dakikada Okunur
0
0
77
Carpex Kurumsal Koku ile Firmanıza Ait Bir Koku

Kimi zaman bir anlığına tanıdık bir koku burnunuza gelir ve o koku sizi alır götürür. Bazen birini hatırlatır size, bazense kendinizi bambaşka bir yerde bulursunuz. Koku öyle bir duyudur ki beyniniz tamamen kontrolü eline alır, sizden bağımsız hareket eder. İsteseniz de istemeseniz de o kokuyu içinize çekersiniz. Daha sonra size bir yerde kendini hatırlatır.

Bugüne kadar girdiğiniz market girişlerinde fırın olması dikkatinizi çekti mi? Size aç olduğunuzu hissettirecek olan taptaze, fırından yeni çıkmış ekmek kokusu sizi daha çok alışveriş yapmaya, aklınızda olmayan ürünleri almaya yönlendirdiğini biliyor muydunuz?

Bir hava yolu şirketi yolcularını kalabalık bir hava yolunda beklediğini hissetmemeleri için bekleme salonuna ‘Kır Çimeni’ kokusu püskürtüyor. Yolculardaki farka inanamayacaksınız!

Carpex Kurumsal Koku sizi kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve tam da hayal ettiğiniz bir koku hazırlamaya davet ediyor. %100 saf bitki özlerinden hazırlanan, içerisinde zararlı kimsayallar barındırmayan kokularla kurumsal kokunuzu yaratabilir ve müşterilerinizle kurumunuz arasında derin bir bağa imza atabilirsiniz.

Daima Müşterinizin Zihninde Yer Edinin!

Koku dışında bütün duyularınızı engelleyebilirsiniz. Görmeyebilir, duymayabilir, tatmayabilir, dokunmayabilirsiniz ama koku almayı engelleyemezsiniz. Pazarlama ve koku arasında inkâr edilemez bir bütünlük var. Koku neredeyse bütün düşüncelerinizi değiştiriyor, sizi bambaşka yerlere alıp götürüyor. Kimse kötü kokan bir yerde uzun süre beklemeyi, alışveriş yapmayı ya da dinlenmeyi istemez değil mi?

Avrupa dâhil birçok ülkeye satış yapan Carpex, firmanıza ve müşterilerinize en iyi kokuyu sunabilmek için her şeyden önce markanızı tanımaya özen gösteriyor. Odunsu kokularla müşterilerinizi ormanın derinliklerine alıp götürebilir, çiçeksi kokularla mistik duygularını harekete geçirebilirsiniz.

Carpex bunların dışında; meyveli, ferah, baharatlı, gurme koku seçeneklerini de sunuyor. Ancak en önemlisi size ‘kurumsal imza koku’nuzu yaratma şansını veriyor. Firmanızın tüm ihtiyaçlarınızı gözden geçirdikten sonra, yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlarında firmanıza en uygun kokuları hazırlıyor. Böylece kurumsal kokunuz her daim müşterinizin zihninde yer ediniyor.

İleri Teknoloji ile Müşterilerinizi Karşılayın!

Carpex’in kokulandırma üzerinde gelişmiş teknolojisi sayesinde sadece küçük mekanları değil; havaalanı, spor salonu, otomobil galerileri, oteller gibi büyük mekanları da rahatça kokulandırılıyor. Carpex, kullandığı difüzyon teknolojisi sayesinde sağlıklı ve kalıcı bir kokuyu size sunuyor.

Peki, nedir bu difüzyon teknolojisi? Sıvı formdaki aromalar bir mikrondan küçük partiküllere ayrılıyor. Yaklaşık 300 metrekare bir alanı kokulandırmanızı sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde zararlı kimyasallar olmadan kokunun dağılımı sağlanıyor.

Siz de Carpex sayesinde mekanlarınızın kokusunu özel hale getirebilirsiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz