Anasayfa Tanıtım Camstudio ile Çalışmalarınızı Kaydedin

Camstudio ile Çalışmalarınızı Kaydedin

3 Dakikada Okunur
0
0
99
Camstudio İndir

Bilgisayarda çalışmak ve özellikle program kurulumu ya da kişisel bilgisayarda oluşabilecek bir sorunu çözmek adına yapılan karmaşık işlemlerin çözümü noktasında izlediğiniz adımları kaydedebileceğiniz bir program olan Camstudio en sık kullanılan bir video kaydetme uygulamasıdır. Kaydettiğiniz videolar üzerinde kırpma ve uzantı değiştirme gibi birçok işlemi de bünyesinde bulunduran program sayesinde küçük boyutlu ve yüksek çözünürlüklü dosya sıkıştırma işlemlerini de yapmak mümkündür. Elbette bunun için camstudio indir bağlantısından en güncel halini indirmek işinize yarayacaktır.

Camstudio İndir
Camstudio İndir

Bir araç çubuğu ile kullanılan programın kullanımı çok pratiktir ve bilgisayar deneyimi az olan kullanıcılar tarafından da rahatlıkla uygulanabilir. Programın son sürümlerinde video dosya uzantıları olarak swf ve avi üzerinden kayıt yapmak ihtiyacınıza göre şekillenebilecek bir seçenekken kaydettiğiniz videonun kalitesini arttırmak adına ek olarak bir video converter programından da yararlanabilirsiniz.

Son Sürümdeki Yeni Özellikler

Camstudio son sürüm ile gelen yeni özellikle ufak düzeltmeler gibi görünse de eskisi gibi bilgisayarın donanım kaynaklarını daha az işgal edecek birtakım performans düzeltmeleri söz konusudur. Ayrıca videoda yer alacak ses seçenekleri üzerine de bit değerleri daha yüksek dosyalar elde edebilirsiniz. Video kayıt programları arasında tahtı henüz bırakmamış olan camstudio son sürüm edinmek adına http://www.sonsurum.net/camstudio adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede ayrıca binlerce programın son sürümlerine ulaşmanız da mümkün.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz