Anasayfa Tanıtım Bozcaada’da Bir Hafta Sonu

Bozcaada’da Bir Hafta Sonu

4 Dakikada Okunur
0
0
86
DCIM100MEDIADJI_0173.JPG

Bozcaada’da Bir Hafta Sonu

 

Bozcaada’da bir hafta sonu geçirmek, hayatınızda yapabileceğiniz en güzel tatillerden bir tanesi olacaktır. Asla pişman olmayacaksınız ve gittiğinizde tekrar tekrar gitmek isteyeceksiniz. Bozcaada’daki doğanın güzelliği ve oradaki havayı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Bozcaada, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe ve Ege Bölgesinin en büyük ikinci adası olduğu için, her zaman çok yüksek ve dik durmaktadır.

 

Bozcaada yaşanması mükemmel bir adadır ve burada her gün farklı doğa ve su aktivitelerine katılabilmektesiniz. Bozcaada’da zaman geçirmek kadar güzel bir duygu yoktur. Buraya yılda on binlerce, hatta yüz binlerce turist gelmektedir ve gelen turistlerin burada kaldığı süre en az bir veya iki hafta olmaktadır. Gitmeden önce www.bozcaadam.net web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu kadar güzel bir adada bir hafta sonu yaşamak ve buradaki havayı solumak her şeye değmektedir. Sadece bir hafta sonu bile olsa, Bozcaada’da zaman geçirebilmek için gitmek ciddi anlamda çok büyük bir nimettir. Buradaki hava ve doğanın güzelliğini maalesef neredeyse hiçbir yerde bulamamaktasınız, çünkü artık her şey insanların kontrolü altına geçmiş durumdadır.

 

Bozcaada’da bir hafta sonu için bile mükemmel bir plan yapabilirsiniz. Sabahtan akşama kadar dışarıda gezebilirsiniz ve hiçbir şekilde pansiyona dönmenize bile gerek yoktur. Öylesine sakin, öylesine temiz bir yer ki, gerçekten oraya gittiğinizde yaşadığınızı hissediyorsunuz. Bozcaada’nın doğası, denizi, havası ve her şeyi ile mükemmel bir yer olmaktadır.

 

Bozcaada’ya gittiğinizde elbette sadece adada gezmeyeceksiniz, gezebileceğiniz onlarca yer bulunmaktadır, fakat Bozcaada’da bir hafta sonu planı yapacaksanız, mutlaka en az 2 haftalık bir plan yaparak gitmeniz gerekmektedir. Kalacağınız otel ve pansiyonlarla alakalı bilgi almak istiyorsanız En İyi Bozcaada Otelleri 2016 sayfamıza bakabilirsiniz.

 

Bozcaada, hem doğası, hem tarihi, hem denizi, hem de su sporları yapabileceğiniz yerlerle dopdolu olmaktadır. Bunun yanı sıra bisikletle gezebileceğiniz onlarca yer bulunmaktadır. Bozcaadam.net site adresine bakarsanız, Bozcaada’da birçok yerin olduğunu anlayabileceksiniz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz