Anasayfa Tanıtım Banyo Modelleri

Banyo Modelleri

3 Dakikada Okunur
0
0
61
en iyi banyo modelleri
en iyi banyo modelleri
en iyi banyo modelleri
Banyo Modelleri

Banyolar kısa süreli ama kaliteli zaman geçirmenin merkezleridir. Rahatlamak, arınmak ve stresten uzaklaşmak için en iyi mekanların banyolar olduğu ispatlanmıştır. Bu nedenle banyoların kişinin zevkini yansıtacak yönü dışında kullanışlı ve işlevsel olması gerekir.

Banyo modellerinde ne önemli ayrıntı duş ve kabin mi yoksa küvet mi tercih edileceğidir. Buna karar verdikten sonra bu tercihin banyonun neresinde yer alacağını seçmek gerekir. http://www.moddadekor.com/banyo/ Bunun dışında kalan bölmelerde banyonun yapısına göre çeşitli alternatifler bulunacaktır. Banyo için altın tonlarının kullanılması bu sezonun trendleri arasındadır. Osmanlı motifleri ile beyaz üzerine altın detayların olduğu duvar kaplaması da oldukça şık görünüm sağlamaktadır.

Banyoda eşyaların koyulabilmesi için bir dolap işinize yarayacaktır. Yeni nesil banyo modelleri için en önemli ayrıntı dolaplardır. Dolap modelleri de banyo rengine göre tercih edilebilir. Dolabın en altta kalan bölmesi çamaşır makinesi için hazırlanmalıdır. Üst kısımlar ise havlu ve gerekli araç gereçlerin koyulabilmesi için tasarlanmış olmalıdır. Bu şekilde hem çamaşır makinesi görünümü yok olur hem de kullanım için geniş bir alan oluşturulmuş olur. Banyoda dolap için bir yer bulunmuyorsa o zaman lavaboyu dolaplı olan modellerden seçebilirsiniz.

Moddadekor Banyo aksesuarları için ise tercihiniz güzel bir avize olabilir. Yerleri de sudan etkilenmeyen parke ile kaplayabilirsiniz. Bu şekilde hem şık hem de samimi bir ortam yaratırsınız. Banyonun farklı bir dünya olduğu algısını yok etmiş olursunuz.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz