Anasayfa Tanıtım Balık Burcu

Balık Burcu

6 Dakikada Okunur
0
0
128
21-kasim-2015-balik-burcu-yorumu-5140

Balık Burcu
Balık burcu 20 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğanların sahip olduğu burçtur. Balık Burcu özelliklerine bakıldığında burçların sonunda yer alması sebebi ile bütün burçların özeti gibidir. Balık burcunun özellikleri arasında en göze çarpan sabır, eli açık ve duyarlı olmalarıdır. Çevreye ve arkadaşlarına karşı son derece dürüst, sadık ve uyumlu olduklarından herkesle kolay uyum sağlayabilirler. Dışarıdan bakıldıklarındaki sakin görüntüsü tamamen yanıltıcı olup içlerinde bir fırtına yer almaktadır.

Balık burcuna sahip olanların yapıları asla sert olmadığı gibi tatlı bir dille olan konuşma özelliği sayesinde her kalbi kolayca fethedebilirler. Etrafından olduğundan fazla ilgi bekleyen bir kişiliğe sahiptirler ve bu yüzden ilgi görmediklerinde çok çabuk küsebilirler. Çevresinde bulunan herkes ile birebir ilgilenir ve onların dertlerini dinleyerek onlara çözüm için gerekli önerilerde bulunur. Balık insanları fedakâr bir yapıya sahip olduklarından dolayı birinin acı çekmesine asla görmek istemezler. Hayal gücü çok fazla gelişmiş olan balık burcu insanı sanatsal işlerle meşgul olmayı çok sever.
Balık burcu kadını genellikle saçları kıvırcık ya da dalgalıdır. Fiziksel olarak hoş bir görüntüye sahip olan balık burcu kadını bakışlarının buğusu ve kirpik yapısı ile göz çevresi fazla dikkat çeker. Koyu kumral ya da kestane tenli olmakla birlikte çok fazla uzun boylu değillerdir. Oldukça hoş fiziksel görüntüye sahip olan balık burcu kadını süsüne de çok fazla düşkündür Antika kıyafetler ve süslü eşyalar favorisidir. Balık burcu kadını çok fazla hırslı ve inatçı olduğundan elde etmek istediği her şeyi başarana kadar çaba gösterir. Balık burcu kadını oldukça romantik yapıya sahip olduğundan sevdiği erkeği fazlasıyla sürprizler yapabilir. Yani aşk balık burcu kadını için çok önemlidir.

Balık burcu kadını oldukça duyarlı biri olsa da çok fazla kararsız ve hayalperesttir. Balık burcu kadını arkadaşları ile bir akşam yemeği yemekten ve alışverişe çıkmaktan fazlasıyla hoşlanır. Balık burcu kadını kendini çok fazla bunaltmayan ve duygularına çok fazla önem gösteren erkeklerden hoşlanır. Asla çıkarcı davranışlarda bulunan erkeklerle vakit geçirmek istemezler. Balık burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle ona romantik şiirler yazabilirsiniz.
Ne kadar romantik biri olduğunuzu mutlaka ona hissettirin ki sizden etkilenmesini sağlayın. Oldukça fazla hayal kuran balık burcu kadınının hayalleri ile dalga geçmek gibi bir hata yapmayın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları yapıldığında maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağı gözlenmekte olup bunun için ek gelir arayışı içerisinde para kazanmak amacıyla birtakım çalışmalar bulunduğu saptanmıştır. Çevrendeki sevdiğin insanlarla olan ilişkilerinde daha bir dikkatli ve sakin olman gereken bir gün içerisindesin. İş hayatı konusunda yeni başlangıçlar ve yükselişlerin yer alacağı bir gün içerisinde olacaksın. Eğitimin konusunda da yine aynı durumlar söz konusudur.

Daha fazla ilgili makale
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz