Ayhan 5 Aralık 2015 Tanıtım
Zombi oyunları-oyun-giydirme oyunları 

Gelişen teknoloji ile beraber, tabletler ve bilgisayarlar tüm evlere girmeye başladı. Hatta bu cihazlar öyle çok kullanılır oldular ki cebimize sığacak hatta kol saati ve telefon olarak kullanılacak şekilde bulunmaya başladılar. 

Geçtiğimiz yıllarda devasa büyüklükte olan tüm cihazlar, günümüz şartlarında oldukça küçük ebattalar. Hal böyle olunca da teknolojiyle ve internetle pek samimi olmayan yaşantımız doğrudan iç içe olmaya başladı. İnternetin yaygınlaşması ve kullanılabilirliğinin artmasıyla da en çok biz değil, gençlerimiz ve çocuklarımız için faydalı işler yapılmaya başlandı. Gençler ve çocuklar internette oldukça fazla sürelerde muhatap olmakta ve genellikle bu vakitlerini de oyun oynayarak geçirmektedirler. Oyun oynamak basit ve zararsız görünüyor olsa dahi, kaliteli içeriklerin sunulması oldukça önemlidir. 

Kategorilere göre bu zararlardan ve sitemizde var olan oyunların faydalarından bahsedecek olursak şöyle açıklamak mümkün olacaktır. Zombi oyunları daima çocuklar tarafından yoğun ilgi gören oyunlardan olmasına rağmen oyunların içerikleri genellikle çocukların hayal gücünü ve psikolojisini kötü etkileyecek filmlerden alıntılar ile doludur. Ancak sitemiz üzerinde bulunan zombi oyunları daha basit ve daha zararsız grafikler ile sağlanmıştır. 

Buradan hareketle çocuklarınızın ruh sağlığının korunması hedeflenmiştir. Giydirme oyunları çoğunlukla kız çocuklarımız tarafından tercih edilmektedir. Bu tercihlerin yoğun olduğu bilindiği için bazı site yönetimleri tarafından uygunsuz içerikler ve reklamlar sitelere yerleştirilerek kar elde edilmesi amaçlanmaktadır. Bu hareketin sonucu olarak da çocuklarımızın ruh ve ahlaki varlığı tehlikeye uğramakta, toplumdan farklılaştırılmasına neden olmaktadır. Tüm bu anlatılanlardan hareketle çocuklarımızın hem ahlaki hem de fiziki sağlığının korunabilmesi açısından önem arz eden, kaliteli içerik ve kaliteli oyun anlayışımız ile oldukça uzun süredir kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Günlük olarak binlerce kullanıcının sitemiz üzerinde keyifli vakit geçirmesini hedeflemekte, bu süre zarfı içerisinde de MEB tarafından belirlenen eğitim düzeyi ve seviyesine yönelik çalışmaları da yürütmekteyiz. 

Çocuklarınızın hem okul, hem günlük yaşantısına uygun içerikleri barındırarak, kaliteyi ve güveni geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza sunmaktayız. Sizlerde eğer gerçekten çocuklarınızın keyifli vakit geçirirken eğlenmesini ve öğrenmesini istiyorsanız, ebeveyn olarak rahatlıkla sitemizi ziyaret etmesine müsaade edebilir, geleceğimize ve çocuklarımıza doğru bir yatırım yapmış olursunuz.
,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Ice Watch bayan saat
Casio Saat İle Hayatınıza Anlam Katın

Casio İle Hayatınıza Anlam Katın Hayata katkı ve yaratıcılık öğretisini benimseyen Casio saat Tokyo’da 1946 senesinde teknoloji şirketi olarak kurulmuştur....

21-kasim-2015-balik-burcu-yorumu-5140
Balık Burcu

Balık Burcu Balık burcu 20 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğanların sahip olduğu burçtur. Balık Burcu özelliklerine bakıldığında burçların...

Kapat