Anasayfa Tanıtım Uzmanfoni Tasarım Hizmetleri

Uzmanfoni Tasarım Hizmetleri

4 Dakikada Okunur
0
0
19
Uzmanfoni

Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazaryeridir.

%15 Komisyon oranı ve Ofiste Eş zamanlı çalışma imkanı ile rakiplarinden sıyrılan Uzmanfoni’de başlıca Grafik Tasarım,İnternet Reklamcılığı,Yazı ve Çeviri,Yazılım&Teknoloji,Video&Animasyon,Ses&Müzik ve İş&Yönetim konularında yetenekli uzmanlara sahiptir.

Uzmanfoni Komisyon Oranları Nedir?

Uzmanfoni
Uzmanfoni

Freelancer uzmanların en çok düşündükleri şey iş yaparken daha fazla kazanmaktır. Doğal olarak tam zamanlı işe girmeyip evde çalışmanın rahatlığını süren freelance uzmanlar, çalışırken kazanmak ve daha az komisyon oranı vermek istemektedirler. Bu yüzden muadil sitelerdeki profillerinden müşterilere ulaşmakta ve onlarla Skype üzerinden iletişimlerini devam ettiririp, muadil siteleri bypass etmektedirler. İşte bu olguyu kırmak istiyoruz;

Düşünün çok az komisyonla 2 tarafın haklarını sağlayan, grafik tasarım hizmetleri yeri geldiğinde bir araya getirip eş zamanlı çalışma imkanı veren bir platformda böyle birşeyi yapar mıydınız? Bence hayır.. İnsanları böyle farklı arayışlara iten tabiyki yüksek komisyon oranlarıdır. Düşünsenize 300 TL’lik iş yaptınız ve 90 TL komisyon vereceksiniz. Sizin zamanınız gitmiş, özel yaşantınızdan feragat etmektesiniz, buna karşılık kendinize değil bir nevi aracı muadil sitelere çalışmaktasınız.

Firmanız istanbul sınırları içerisinde mi yer almakta..

Markanızla ilgili güncelleme ve yeniden yapılandırma yapacaksınız,ancak güvenilir,tecrübeli ve size yakın bir firma olsun istiyorsunuz. Siz de fark yaratan logo tasarımlarımızla kurumsal kimliğini törpülemek mi istiyorsunuz, hemen gelin yardımcı olalım.

Sizde tecrübeli bir logo tasarım sitesi  arıyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Tasarım bir markanın yapıtaşıdır. Bu yüzden kurumsal tasarım ihtiyaçlarınız için yapmanız gereken hızlı bir şekilde aksiyom almaktır. En güzel tasarımları en ekonomik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Logo yapmak için uzmanfoni’ye giriş yaptıktan sonra logo tasarım kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tasarım hizmeti için yapmanız gereken, site sol menüsüden uzman arkadaşı seçip ödemeyi yapmanız. Ödeme öncelikli olarak uzmanfoni sitesinde bloke edilmektedir. Sipariş elinize ulaştığında gerekli düzenlemeleri ve yorumları yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan markalama ve tasarım hizmetleri için Uzmanfoni’den şaşmayın. Gelin markanıza gerekli tasarım ihtiyaçlarınızı ekonomik şekilde tasarlayalım.

Daha fazla ilgili makale
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
 • Libra

  Facebook’un Yeni Kripto Para Birimi Libra

  Kripto para dünyası son zamanlarda bana göre yatırım yapmayan kişiler arasında biraz popül…
 • Zirve Takipçi

  Zirve Takipçi ile Zirveye Gidin

  Sosyal medya, kullanıcılarını birbirleriyle etkileşim halinde bulunduran 2000’li yılların …
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
 • Zirve Takipçi

  Zirve Takipçi ile Zirveye Gidin

  Sosyal medya, kullanıcılarını birbirleriyle etkileşim halinde bulunduran 2000’li yılların …
 • Tazemiz

  Tazemiz ile Soğuk Pres Yağlar

  Türkiye dahil tüm Akdeniz coğrafyasının sofralarında bitkisel yağların, ama özellikle de z…
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz