Ayhan 9 Ağustos 2015 Tanıtım

Vaillant Servisi hizmetleri ile sizlere güven vermeye devam ediyor… Sunduğu en iyi hizmetleri sayesinde var olan Vaillant Servisine her zaman kombilerinizi emanet edebilir ve güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamızın amacı siz değerli tüketicilerimize yardımcı olabilmek ve bu konuda da en mükemmel hizmetleri sunabilmektir. Turkiyevaillantservisi.com hizmetlerini hem başarılı bir şekilde sürdürmektedir hem de bu anlamda tüketici soruları var ise yanıtlamaktadır. Bu anlamda da sizlere her daim teknik açıdan yardımcı olmaya hazır bulunuyoruz. Bizleri seçen tüm tüketicilerimiz her daim huzur ve konforu yaşamış bulunmaktadır. Bu açıdan da bizleri yaşadığınız her bir sorunda dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Vaillant kombi konusunda sizleri hem bilgilendirerek hem de sorunlarınızı gidererek sizlere bu anlamda da yardımcı olmuş olacağız. Sizlere özel olarak hazırladığımız kampanyalarımızdan faydalanmak adına da dilerseniz 444 18 37 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere özel olan bir kampanyamız hakkında da bilgiler sunalım…

Viallant Servisi

Viallant Servisi

Kombi Bakımlarını Ücretsiz Hale Getiren Kampanyalar

Öncelikle sağlığınızı koruyabileceğiniz bir kampanyamızdan bahsetmek isteriz. Gaz alarm cihazları gaz kaçaklarını tespit edebilme özelliğindedir. Bu anlamda gaz kaçaklarına karşı önlemleri sizlere aldırır. Bu cihazı kullanmak da bu anlamda sizler için şart demektir. Gaz alarm cihazı sahibi olmak isteyen tüketicilerimiz bizleri aradığında kombi bakımını da ücretsiz olarak yapıyoruz. Bu uygulamamızda sizlerden ücret talep etmiyoruz. Ayrıca normal değerde kombi bakımları 100 tl değerindedir. Bunun yanı sıra kaloriferlerim kirlendi temizliği gerekiyor ve bu temizliğin yapılması gerekiyor ise bu durumda da bizleri arıyorsunuz. Çünkü sizlere yine Vaillant kombi bakımını ücretsiz olarak yapıyoruz ve bu uygulama için sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yani yine kombi bakımı 100 tl değerinde iken sizlerden ücret alınmıyor ve işlemler bu şekilde sağlanıyor. Bu kampanyalarımız sizlere kombi bakımını bedavaya getiriyor.

Bizlere ulaşarak bu kampanyalarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz. Bizler bu kampanyamızdan sizleri yararlandırabilmek amacı ile buradayız.  www.turkiyevaillantservisi.com veya 444 18 37 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşırsanız bu kampanyamızda hakkında hem detaylı bilgi alabilir hem de yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

 

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

  1. 2 sene ago  

    kampanyalarınız oldukça güzel. her yıl olduğu gibi bu yılda harika kampanyalara imza atıyorsunuz. En yakın sürede faydalanacağım. Kampanya bitiş tarihi hakkında bilgi alabilirsem memnun olurum.

  2. 1 sene ago  

    Bende aradım gayet iyi ilgilendiler bu yüzden yazmak istedim. Vaillant kombi de kırmızı ışık yanıyordu telefon ile yardımcı oldu arkadaşlar sağ olsun servise gerek kalmadı.

Daha fazla Tanıtım
Kombi Tamircisi
Kombi Servisi Hizmeti

Kombi denilince akla birçok kombi servis hizmeti sunan firma gelebilir. Fakat kombitamircisi.com.tr bu anlamda akla gelen ilk firma olabilme çabası...

Demirdöküm Servisi
Demirdöküm Servis Hizmeti İçin Turkiyedemirdökümservisi.com

Günümüzde yaşamış olduğunuz her türlü sorunları göz önünde bulundurarak çalışmalarına farklı teknolojiler ile ilerleten Demirdöküm Servisi  Demirdöküm klima ve Demirdöküm...

Kapat