Anasayfa Tanıtım Ücretsiz Vaillant Kombi Bakımı

Ücretsiz Vaillant Kombi Bakımı

4 Dakikada Okunur
2
0
159
Viallant Servisi

Vaillant Servisi hizmetleri ile sizlere güven vermeye devam ediyor… Sunduğu en iyi hizmetleri sayesinde var olan Vaillant Servisine her zaman kombilerinizi emanet edebilir ve güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamızın amacı siz değerli tüketicilerimize yardımcı olabilmek ve bu konuda da en mükemmel hizmetleri sunabilmektir. Turkiyevaillantservisi.com hizmetlerini hem başarılı bir şekilde sürdürmektedir hem de bu anlamda tüketici soruları var ise yanıtlamaktadır. Bu anlamda da sizlere her daim teknik açıdan yardımcı olmaya hazır bulunuyoruz. Bizleri seçen tüm tüketicilerimiz her daim huzur ve konforu yaşamış bulunmaktadır. Bu açıdan da bizleri yaşadığınız her bir sorunda dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Vaillant kombi konusunda sizleri hem bilgilendirerek hem de sorunlarınızı gidererek sizlere bu anlamda da yardımcı olmuş olacağız. Sizlere özel olarak hazırladığımız kampanyalarımızdan faydalanmak adına da dilerseniz 444 18 37 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere özel olan bir kampanyamız hakkında da bilgiler sunalım…

Viallant Servisi
Viallant Servisi

Kombi Bakımlarını Ücretsiz Hale Getiren Kampanyalar

Öncelikle sağlığınızı koruyabileceğiniz bir kampanyamızdan bahsetmek isteriz. Gaz alarm cihazları gaz kaçaklarını tespit edebilme özelliğindedir. Bu anlamda gaz kaçaklarına karşı önlemleri sizlere aldırır. Bu cihazı kullanmak da bu anlamda sizler için şart demektir. Gaz alarm cihazı sahibi olmak isteyen tüketicilerimiz bizleri aradığında kombi bakımını da ücretsiz olarak yapıyoruz. Bu uygulamamızda sizlerden ücret talep etmiyoruz. Ayrıca normal değerde kombi bakımları 100 tl değerindedir. Bunun yanı sıra kaloriferlerim kirlendi temizliği gerekiyor ve bu temizliğin yapılması gerekiyor ise bu durumda da bizleri arıyorsunuz. Çünkü sizlere yine Vaillant kombi bakımını ücretsiz olarak yapıyoruz ve bu uygulama için sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yani yine kombi bakımı 100 tl değerinde iken sizlerden ücret alınmıyor ve işlemler bu şekilde sağlanıyor. Bu kampanyalarımız sizlere kombi bakımını bedavaya getiriyor.

Bizlere ulaşarak bu kampanyalarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz. Bizler bu kampanyamızdan sizleri yararlandırabilmek amacı ile buradayız.  www.turkiyevaillantservisi.com veya 444 18 37 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşırsanız bu kampanyamızda hakkında hem detaylı bilgi alabilir hem de yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

 

Daha fazla ilgili makale
 • Zanussi

  İstanbul Zanussi Servis

  ZANUSSİ marka ürün gruplarınızı emanet etmek için tercih edeceğiniz firmayı detaylı bir şe…
 • Fakir Servis

  FAKİR Teknik Servis

  İstanbul gibi yoğun bir trafiğe sahip olan şehirlerde servis hizmeti sunmak gerçekten çok …
 • Hosting Seçimi

  Hosting Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Ettim ?

  Son zamanlar kişisel blog olarak ilerleyen yazılarıma, bu tarz blog sahibi olmak isteyen k…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Zanussi

  İstanbul Zanussi Servis

  ZANUSSİ marka ürün gruplarınızı emanet etmek için tercih edeceğiniz firmayı detaylı bir şe…
 • Fakir Servis

  FAKİR Teknik Servis

  İstanbul gibi yoğun bir trafiğe sahip olan şehirlerde servis hizmeti sunmak gerçekten çok …
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
Load More In Tanıtım

2 Yorumlar

 1. didem

  10 Ağustos 2015 at 4:51 pm

  kampanyalarınız oldukça güzel. her yıl olduğu gibi bu yılda harika kampanyalara imza atıyorsunuz. En yakın sürede faydalanacağım. Kampanya bitiş tarihi hakkında bilgi alabilirsem memnun olurum.

  Cevapla

 2. Kombi Servisi

  9 Ekim 2015 at 4:24 pm

  Bende aradım gayet iyi ilgilendiler bu yüzden yazmak istedim. Vaillant kombi de kırmızı ışık yanıyordu telefon ile yardımcı oldu arkadaşlar sağ olsun servise gerek kalmadı.

  Cevapla

Cevap Yaz