Ayhan 25 Temmuz 2016 Tanıtım

İnternette zaman geçirirken en çok dikkat çeken siteler elbette ki oyun siteleridir. İçlerinde barındırdıkları tarayıcı oyunları ile ilgi gören bu tarz sitelerin ülkemizde de en bilinenlerinden bir tanesi www.kraliceoyun.com platformudur. Bu adreste yer alan birbirinden güzel ve hoş kız oyunları gençler tarafından beğenilerek oynanırken, aynı zamanda söz konusu oyunların içinde birbirinden farklı ve değişik türün yer aldığı da görülebilir. Buradan hareketle pek çok kız oyunu için gençlerin bu adrese yöneldiği ve oldukça zevkli şekilde oynanan oyunları keşfettiği ifade edilebilir. Özellikle de kimi oyun türleri diğerlerine göre daha fazla tercih edilir.

Kraliçe Topuk Kırmaca

Kraliçe Topuk Kırmaca

Topuk Kırmaca Oyunu da Bu Adreste!

Makyaj oyunları, kız giydirme oyunları ya da kuaför oyunları gibi birbirinden güzel oyun türlerinin yer aldığı bu adreste, son zamanlarda en çok ilgi gören oyun türleri arasında ise topuk kırmaca oyunu kendini göstermektedir. Üstelik bu oyun küçük büyük, genç yaşlı, kız erkek herkesin ilgisini çekmektedir. Söz konusu oyun içinde çekice benzer bir alet ile kadınların ayakkabıları altındaki bölümleri topuk kırmaca stili ile yok etmek ve en nihayetinde ayakkabının yere basmasını sağlamak ana amaçtır. İster sivri topuk olsun, ister düz taban olsun her türlü ayakkabı modeli için topuk kırmaca oyunu oynanabilir. Oldukça zevkli ve aynı şekilde de eğlenceli olan Topuk Kırmaca Oyunu son yılların en popüler kız oyunları arasında da kendine yer bulmaktadır.

Her anlamda değişik ve ilgi gören kız oyunları incelendiği zaman daha çok zevk ve eğlence odaklı olan oyunlar öne çıkarken, Topuk Kırmaca gibi daha değişik ve daha ilgi çeken oyunları yer alması da gençleri memnun etmektedir. Çünkü moda oyunları, yemek pişirme oyunları gibi kült oyun türlerinin yanında böylesine zevkli ve eğlenceli bir seçeneğin de sunulması cidden hoş bir durumu işaret eder. Dileyen her kız oyuncu hemen istediği tüm kız oyunları için harekete geçebilirken, bilhassa da Topuk Kırmaca oyunu için heyecanla adım atılabilir. Şimdi siz de elinize çekici alıp önünüze gelen topukları kırmaya başlayabilirsiniz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Gizemli Oyun
Oyunarın Gizemini Çözmeye Hazır Olun

Yayın hayatına başladığı günden beri özgünlük ve ahlak ilkelerini kendine düstur edinmiş olan www.gizemlioyun.com siz oyun severlere zengin içeriği ile...

Seiko-saat-teknolojisi
Replika Saatler Hakkında

Kol saatleri hem kadınlar için, hem de erkekler için çok önemli bir ihtiyaçtır. İşlevsel bir üründür. Günümüzde daha çok görsel...

Kapat