Ayhan 6 Mart 2016 Tanıtım

 Telefon Tamirinde MobilClinix Uzmanlığı

Hemen her gün gerek fiziksel mağazalar üzerinden gerekse dijital mağazalar üzerinden en çok satışı gerçekleşen teknolojik ürün gruplarından biri olan akıllı telefonlar, bu yüksek satış rakamlarına bağlı olarak yoğun bir şekilde kullanılıyorlar. Bu yoğun kullanım birçok kazayı beraberinde getirerek söz konusu telefonların sık sık tamir işlemine maruz kalmasına neden oluyor. Yakın bir tarihe kadar bu durumda olan birçok kullanıcı güvenilir ve işinde profesyonel telefon tamiri hizmeti veren güvenilir bir mecra bulmakta zorlanıyordu.

 

mobilclinix iphone 6 ve iphone 6 plus ekran degisimi

Telefon Tamirinde Profesyonel Hizmet

ABD merkezli bir girişim olan MobilClinix, akıllı telefon ve cep telefonu tamiri konularında üst düzey hizmet vererek Türkiye’de yeni bir akımın adeta öncüsü oldu. Telefon tamiri alanında oldukça profesyonel bir ekibe, hızlı sevkiyat sistemine ve başarılı iletişim departmanına sahip olmasıyla bu alanda çıtayı birkaç basamak yukarı taşımış bulunuyor.

Açıkçası cep telefonu tamiri uzun bir süre boyunca çarşıdaki tanıdık telefon satıcıları üzerinden gerçekleşiyordu. Bu alanda herhangi bir eğitim almamış, sadece o zamana kadar eline geçen telefonları kurcalayarak ve karşısına çıkan sorunları bir şekilde çözmeye çalışarak müşterilere hizmet vermeye çalışmış telefon satıcısı esnaflar, bu konuda kendilerine gelen yoğun talebe karşılıksız kalmayarak yeterli bilgi ve deneyime sahip olmasalar da çözüm üretmeye çalışıyorlardı. Fakat sonuçlar genellikle istenilen şekilde olmuyordu.

 

Cep Telefonu Tamirinde Uzman Kadro 

Cep telefonu tamiri, MobilClinix gibi her biri özenle seçilmiş kişiler tarafından oluşan başarılı bir teknik servis ekibine sahip kurumlar tarafından sunulması gereken son derece hassas bir hizmet. Diğer yandan MobilClinix tarafından sunulan iPhone ve Galaxy tamiri gibi ürünler başta olmak üzere parça değişimi ve teknik servis hizmetinin 6 ay garantili olduğunu da belirtelim.

Siz ya da yakın çevrenizden herhangi bir kişinin herhangi bir kaza, düşürme ya da çatlama gibi istenmeyen bir durumla karşı karşıya kalması halinde yapılması gerekenin sadece http://tr.mobilclinix.com adresine ulaşmak olduğunu söyleyebiliriz. Site üzerinde telefon numaranızı bırakmanız halinde çok kısa bir süre içinde tarafınıza ulaşılacağına ve servis hizmetinin başlayacağına emin olabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
iç giyim
Lazer Epilasyon

İSTENMEYEN TÜYLERE PRATİK & KALICI ÇÖZÜM Sevdiğinizle buluşmaya gideceğinizde en sevdiğiniz mini elbiseyi giymek istediniz ama bir baktınız ki tüyleriniz...

genital
HİMENOPLASTİ

HİMENOPLASTİ OPERASYONU HAKKINDA Bayanlarda vajinanın 4 cm kadar içerisinde bulunan, vajinayı çeşitli enfeksiyonlara ve dış etkenlere karşı koruyan bir zar...

Kapat