Ayhan 19 Haziran 2015 Tanıtım
Teknoloji haberleri

Teknoloji haberleri

Evet herkesin de dediği gibi teknoloji gelişiyor. Hayatımızın baharını bu gelişmeye ayak uydurmakla geçiren bizler bu duruma karşı nasıl bir tepki vermeliyiz ? Sonuçta önümüzde yadsınamaz bir gerçek var. Bizler de kendi iyiliğimizi düşünüyorsak bunu görmezden gelmek yerine takip etmeliyiz. Aslına bakarsanız teknolojiye en uzak kişi bile biraz bilgi sahibi olmak zorunda. En azından kendi klavuzlarını seçecek kadar.

Şimdi eminim aranızdan bazıları neden herkes teknoloji takip etmek zorundaymış diye gülümsüyorsunuz. Eğer aklınıza yatmadı ise bir düşünün. Teknolojiden ne kadar uzak durmaya çalışsak da evimizde hatta yanımızda bir sürü teknolojik alet bulunuyor. Dolayısıyla bunları alırken de tercihlerde bulunuyoruz. Sırf bu anlar için bile takip etmek de fayda var. Dediğim gibi ilginiz yoksa amacınız sadece kaynakları bilmek olmalı.

Eğer ilginiz varsa, teknoloji haberlerini takip etmek sizler için zaten bir zevktir ve bu işi bir hobi olarak yaparsınız. Takip etmeye yeni başladıysanız işler normaldir. Ancak bir süre sonra işler değişir ve kendinizi teknolojinin ve haberlerin içinde bulursunuz.

Çünkü sizi içine almıştır bir kere. Arkadaşlarınız boş zamanlarınızda film seyrederken sizler inceleme videoları izler ve hatta arar olarak bulursunuz kendinizi. Bu arayışın sebebi de kaliteli kaynağı bulabilmektir.

Bunun nedeni internetin bir bilgi çöplüğüne dönmüş olmasıdır. Bu çöplükte kaliteli siteler bulmak insanı mutlu ediyor. http://teknofiber.net/ sizlere bu açıdan önerebileceğim sitelerden bir tanesi. Verdiği bilgiler ve güncelliği ile takip edilesi kaynaklardan bir tanesi olarak sizleri bekliyor.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Sosyal Medya
Sosyal Medyanın Gücü Adına

2015 yılının ortalarına geldiğimiz şu zamanda herhalde en tutucu ve muhafazakar olan kişi bile sosyal medyanın gücünün farkına varmıştır. Çünkü...

Granit
Granit Çeşitleri

Günümüzde farklı renk kombinasyonları ile karşımıza çıkan granitin birden çok çeşidi de bulunmaktadır. Kimi granit özelliği ile küçük taneciklere sahip...

Kapat