Anasayfa Tanıtım Teknoloji Gelişiyor

Teknoloji Gelişiyor

3 Dakikada Okunur
0
0
52
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberleri
Teknoloji haberleri
Evet herkesin de dediği gibi teknoloji gelişiyor. Hayatımızın baharını bu gelişmeye ayak uydurmakla geçiren bizler bu duruma karşı nasıl bir tepki vermeliyiz ? Sonuçta önümüzde yadsınamaz bir gerçek var. Bizler de kendi iyiliğimizi düşünüyorsak bunu görmezden gelmek yerine takip etmeliyiz. Aslına bakarsanız teknolojiye en uzak kişi bile biraz bilgi sahibi olmak zorunda. En azından kendi klavuzlarını seçecek kadar.

Şimdi eminim aranızdan bazıları neden herkes teknoloji takip etmek zorundaymış diye gülümsüyorsunuz. Eğer aklınıza yatmadı ise bir düşünün. Teknolojiden ne kadar uzak durmaya çalışsak da evimizde hatta yanımızda bir sürü teknolojik alet bulunuyor. Dolayısıyla bunları alırken de tercihlerde bulunuyoruz. Sırf bu anlar için bile takip etmek de fayda var. Dediğim gibi ilginiz yoksa amacınız sadece kaynakları bilmek olmalı.

Eğer ilginiz varsa, teknoloji haberlerini takip etmek sizler için zaten bir zevktir ve bu işi bir hobi olarak yaparsınız. Takip etmeye yeni başladıysanız işler normaldir. Ancak bir süre sonra işler değişir ve kendinizi teknolojinin ve haberlerin içinde bulursunuz.

Çünkü sizi içine almıştır bir kere. Arkadaşlarınız boş zamanlarınızda film seyrederken sizler inceleme videoları izler ve hatta arar olarak bulursunuz kendinizi. Bu arayışın sebebi de kaliteli kaynağı bulabilmektir.

Bunun nedeni internetin bir bilgi çöplüğüne dönmüş olmasıdır. Bu çöplükte kaliteli siteler bulmak insanı mutlu ediyor. http://teknofiber.net/ sizlere bu açıdan önerebileceğim sitelerden bir tanesi. Verdiği bilgiler ve güncelliği ile takip edilesi kaynaklardan bir tanesi olarak sizleri bekliyor.

 • Sosyal Medya

  Sosyal Medyanın Gücü Adına

  2015 yılının ortalarına geldiğimiz şu zamanda herhalde en tutucu ve muhafazakar olan kişi …
 • stlink

  STM8SVLDiscovery İncelemesi

  Merhaba arkadaşlar, Bugünkü yazımda sizlere ST firmasına ait üzerinde STM8 serisinden mikr…
Daha fazla ilgili makale
 • Patent Tercüme

  Patent Tercümesinde Uyulması Gereken Kurallar

  Özellikle yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde zorunlu olarak patent tercüme işlemi yapılmas…
 • Hepsipay

  Fraud Kontrolü

  Günümüzde internet üzerinden yapılan işlemlerin artmasından dolayı ‘Fraud’ yani dolandırıc…
 • İyzico

  Yeni Nesil Sanal POS Hizmeti: iyzico

  Sanal POS, internet üzerinden banka kartları ya da kredi kartları ile ödeme alabilme imkan…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz