Anasayfa Tanıtım Sosyal Medyanın Gücü Adına

Sosyal Medyanın Gücü Adına

3 Dakikada Okunur
0
0
45
Sosyal Medya
Sosyal Medya
Sosyal Medya
2015 yılının ortalarına geldiğimiz şu zamanda herhalde en tutucu ve muhafazakar olan kişi bile sosyal medyanın gücünün farkına varmıştır. Çünkü ister işi ile alakalı olsun, isterse sadece vakit geçirmek amacında olsun, kişiler vakitlerinin büyük bölümünü burada geçiriyor. Peki bunca insan bu kadar süre harcamakla hata mı ediyor? Söylenildiği gibi vakitlerini mi öldürüyorlar ve gelişmelerini mi engelliyorlar ? Birazda işin öbür tarafına bakmak gerekmez mi? Ya sosyal medya aslında korkulması değil de faydalanılması gereken bir platformsa?

Aslında dünya genelinde insanların çoğu artık bunun farkına vardılar ve nasıl daha etkin kullanırımın peşine düştüler. Artık bizlerinde bunun farkına varmamızın vakti geldi belkide geçiyor. Özellikle internet sitesi teknolojiye bağımlı biriyseniz ve işiniz de bunlarla iç içeyse sosyal medya sizin için bulunmaz bir fırsat. Bunu sakın unutmayın ve bilincinde olarak hareket edin.

Çünkü internet sitesi sahipleri özellik dünya çapındakiler artık sosyal medyanın farkındalar. Ve tüm paylaşımlarını buralarda paylaşıyorlar. Eğer sizler de teknoloji hayranıysanız bunu kullanmanız gerekiyor. Çünkü diğer türlü güncel teknoloji haberlerini takip etmek için çok büyük efor sarf etmeniz gerekecek. Her gün neredeyse yüzlerce haber onlarca farklı kaynaktan geliyor. Tümünü anlık olarak görebilmek için sürekli bilgisayar başında araştırma yapıyor olmak gerekecek. Ama sosyal medya sizlere toplu bir bilgi kaynağı sunuyor.

Tabii ki sosyal medya ve teknoloji haberlerini aktif olarak takip etmek için bir kaynağa ihtiyacınız olacak. Bu noktada http://sosyal.ninja/ sizleri bekliyor. Sosyal medyanın yerli ninjası, sizleri korumaya geliyor.

Daha fazla ilgili makale
 • Patent Tercüme

  Patent Tercümesinde Uyulması Gereken Kurallar

  Özellikle yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde zorunlu olarak patent tercüme işlemi yapılmas…
 • Hepsipay

  Fraud Kontrolü

  Günümüzde internet üzerinden yapılan işlemlerin artmasından dolayı ‘Fraud’ yani dolandırıc…
 • İyzico

  Yeni Nesil Sanal POS Hizmeti: iyzico

  Sanal POS, internet üzerinden banka kartları ya da kredi kartları ile ödeme alabilme imkan…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz