Ayhan 19 Haziran 2015 Tanıtım
Sosyal Medya

Sosyal Medya

2015 yılının ortalarına geldiğimiz şu zamanda herhalde en tutucu ve muhafazakar olan kişi bile sosyal medyanın gücünün farkına varmıştır. Çünkü ister işi ile alakalı olsun, isterse sadece vakit geçirmek amacında olsun, kişiler vakitlerinin büyük bölümünü burada geçiriyor. Peki bunca insan bu kadar süre harcamakla hata mı ediyor? Söylenildiği gibi vakitlerini mi öldürüyorlar ve gelişmelerini mi engelliyorlar ? Birazda işin öbür tarafına bakmak gerekmez mi? Ya sosyal medya aslında korkulması değil de faydalanılması gereken bir platformsa?

Aslında dünya genelinde insanların çoğu artık bunun farkına vardılar ve nasıl daha etkin kullanırımın peşine düştüler. Artık bizlerinde bunun farkına varmamızın vakti geldi belkide geçiyor. Özellikle internet sitesi teknolojiye bağımlı biriyseniz ve işiniz de bunlarla iç içeyse sosyal medya sizin için bulunmaz bir fırsat. Bunu sakın unutmayın ve bilincinde olarak hareket edin.

Çünkü internet sitesi sahipleri özellik dünya çapındakiler artık sosyal medyanın farkındalar. Ve tüm paylaşımlarını buralarda paylaşıyorlar. Eğer sizler de teknoloji hayranıysanız bunu kullanmanız gerekiyor. Çünkü diğer türlü güncel teknoloji haberlerini takip etmek için çok büyük efor sarf etmeniz gerekecek. Her gün neredeyse yüzlerce haber onlarca farklı kaynaktan geliyor. Tümünü anlık olarak görebilmek için sürekli bilgisayar başında araştırma yapıyor olmak gerekecek. Ama sosyal medya sizlere toplu bir bilgi kaynağı sunuyor.

Tabii ki sosyal medya ve teknoloji haberlerini aktif olarak takip etmek için bir kaynağa ihtiyacınız olacak. Bu noktada http://sosyal.ninja/ sizleri bekliyor. Sosyal medyanın yerli ninjası, sizleri korumaya geliyor.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Granit
Granit Çeşitleri

Günümüzde farklı renk kombinasyonları ile karşımıza çıkan granitin birden çok çeşidi de bulunmaktadır. Kimi granit özelliği ile küçük taneciklere sahip...

Sineklik
Çekmeköy Sineklik

MARMARA ÜRETİCİ SİNEKLİK FİRMASI İLETİŞİM 0216 574 65 41 - 0543 239 78 57 İstanbul içinde bir çok sineklik hizmeti...

Kapat