Ayhan 31 Temmuz 2016 Kişisel

Bir süredir gerek ülkemizde yaşanan olaylar, gerekse kendi hayatımdaki değişimler nedeniyle fazla yazı giremedim. Bu yazı ile hem yazı girmiş olayım ve mahmurluğu atayım dedim hem de son zamanlarda neler yapıyorum, vaktim nasıl geçiyor sizlere aktarmak istedim. Çünkü ciddi anlamda değişiklik var hayatımda.

Neler Yapıyorum

Neler Yapıyorum

Çalışmaya Başladım

Aslında bilenler bilir zaten çalışıyordum. Fakat farklı nedenlerle işi sonlandırıp askere gidip gelmiştim. Geldikten sonra bir süre kafa dinleyip iş arayışına başlamıştım. Ve çok fazla sürmeden Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birinde Ar-Ge mühendisi olarak işe başladım. Dolayısıyla da alışma sürecimden dolayı bu geçen sürede çok fazla yazı yazamadım. Ancak bundan sonra tekrar belirli bir düzende yazılar girmeye çalışacağım. Duygularımı ve düşüncelerimi aktarmaya devam edeceğim.

Digitürk Bağlatıyorum

Herkesin okurken farklı hayalleri ve istekleri olmuştur elbet. Benim de okurken kendime koyduğum ve olması için çalışacağım yaşam standartlarım vardı. Bunlarda biri de Lig TV olmasıydı. Aslında hayal değil de istek diyelim. Ben de zaman buldum ve fiyatının da uygun olduğunu görüp kredi kartı ile Digitürk kampanyası ile isteğimi gerçekleştirdim. Bakalım henüz bağlanmadı. Pazartesi günü bağlanacak. Umarım sorunsuz bir işlem olur.

Pokemon GO Oynuyorum

Evet ben de bu furyadanım ve hiç de utanmıyorum. Oynamayalım da taşa mı dönelim :) Oynamanın yanında daha önceden yaptığım Pokemon GO Reklam aracı olacak tezimin yavaş yavaş gerçekleştirdiğini görmek beni mutlu etti. Ama gereksiz bir mutluluk farkındayım.
Pokemon GO Reklam Aracı Olarak Kulanılabilir mi?

Fikrimi Çalmışlar !

Girişimcilik zamanlarımda arkadaşlarıma diş fırçalarını telefonla konuşturan bir uygulama yapalım demiştim ve kim kullanacak abi gibi bir tepkiyle karşılaşmıştım. Ancak Philips öyle düşünmemiş ve üretmiş. Biraz üzüldüm, biraz da sevindin. Ne diyelim Allah bol kazançlar versin.

Philips Diş Fırçası

Philips Diş Fırçası

Neyse işte son zamanlarda hayatım bu şekilde geçer oldu. Gayet sıradan ve durağan yani :)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

 1. 8 ay ago  

  Yeni işin ve bunun getirisi olan yeni hayatın hayırlı olsun. Umarım başarılı bir iş hayatın olur ve buraları unutmazsın :)

  • 4 ay ago  

   4 Ay sonra unutmadığımı göstermek istedim :)

 2. 4 ay ago  

  yeni işin hayırlı olsun öncelikle… diş fırçası konuşturma muhabbetide vizontele eminin işine dönmüş şerefsizim ben düşünmüştüm gerçek :)

  • 4 ay ago  

   Aynen öyle gerçekten :) Ama fikrimin birileri tarafından değer görmesi hafiiften egomu okşamıyor değil :)

Daha fazla Kişisel
iPadimde Bulunan Uygulamalar
iPad’imde Bulunan Uygulamalar

Uzun bir süredir bu konuyu ele almak istiyorum aslında ama nedendir bilmem bir türlü fırsat yaratıp değerlendiremedim. Hazır aklıma gelmişken...

Neler Yapıyorum
Neler Yapıyorum ?

Son zamanlarda gerek sıcaklar, gerekse kişisel uğraşlarım nedeniyle blog yazılarıma ara vermek zorunda kaldım. Aslında tabii ki bir zorunluluk değildi...

Kapat